Garbarnia – Olimpia Z. 1:0 (koniec) | Stal S. W. – Łowicz 1:1 (koniec) | Siarka T. – Znicz 2:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Olimpia E. 1:3 (koniec) | Concordia – Stal M. 1:0 (koniec) | Radomiak – Limanovia 3:0 (koniec)
Stal Rz. – Wisła Pu. 0:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
1:0 (1:0)
Olimpia Zambrów
Sobota 21.09.2013, 15:00 • Stadion Miejski Hutnika Kraków • 2 Liga Wschodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Gospodarze przystępują do spotkania z nożem na gardle. Garbarnia zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Gospodarze po fatalnym początku sezonu od dwóch kolejek powoli gromadzą punkty na ligowym koncie. W siódmej kolejce zremisowali ze Zniczem Pruszków, a tydzień temu wygrali w Legionowie.

Goście plasują się w środku ligowej stawki. Olimpia gra w kratkę, ale odniosła już trzy ligowe zwycięstwa i poniosła trzy porażki.

Bolączką Garbarni jest fatalny bilans bramkowy: pięć bramek strzelonych i aż piętnaście straconych. Goście strzelili osiem goli i tyle samo też ich stracili.

Z duża dozą prawdopodobieństwa można założyć, że mecz będzie zacięty, a wynik pozostaje sprawą otwartą. Garbarnia ma swoje szanse, ale Olimpia również może liczyć na korzystny wynik.

Zapraszamy na transmisję ze spotkania, która rozpocznie się przed godziną 15.

Garbarnia Kraków: Jękot – Piszczek, Kowalski, Pluta, Byrski – Kalicki, Kostrubała, Nowak, Leszczak, Ogar – Górecki
    Rezerwowi: Błąkała – Haxhijaj, Kaczor, Kalemba, Metz, Senderski, Wajda

Olimpia Zambrów: Czapliński – Olszewski, Piłatowski, Gogol, Szczepanik – Hryszko, Grzybowski, Dołubizna, Dzierbicki – Sobótka, Zapolnik
    Rezerwowi: Konopka – Ciach, Jakuszewski, Stec, Poduch, Gagacki, Gołaszewski

Sędziowie: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg).

Poznaliśmu już składy, w jakich wystąpią dzisiaj obie drużyny. Za kwadrans rozpocznie się spotkanie.

Obie drużyny rozgrzewają się na boisku.

Trening strzelecki Olimpii dobiegł końca. Goście schodzą do szatni. Garbarnia również udała się do szatni.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 50 widzów.

Drużyny wychodzą na murawę.

Mecz rozpocznie Garbarnia.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Byrski na spalonym. Z narożnika boiska grę wznowią goście.

2
    Garbarnia atakuje wysoko Olimpię już na połowie gości.

3
    Nowak zagrywa na skrzydło do Piszczka. Gracz gospodarzy próbował dośrodkować, ale został zablokowany. Aut dla Garbarni na wysokości pola karnego Olimpii.

5
    Leszczak strzela zza pola karnego, ale piłka daleko od bramki mija końcową linię boiska.

7
    Pierwsza atak gości. Olszewski z autu wprowadza piłkę w pole karne RKS-u. Obrońcy wybijają.

8
    Rzut rożny dla Olimpii. Wrzutka w pole karne została wypiąstkowana przez Jękota.

10
    Kostrubała uderza z 35 metrów. Piłka wysoko nad bramką Olimpii.

12
    Rzut rożny dla gości.

13
    W zamieszaniu w polu karnym Garbarni jeden z zawodników Olimpii był bliski dojścia do pozycji strzeleckiej, ale został zatrzymany przez obrońców gospodarzy. Garbarnia wyprowadza kontrę.

17
    Leszczak w szybkim rajdzie na lewym skrzydle. Wpadł w pole karne i zagrał po ziemi do partera. Gracze Olimpii wybili piłkę na rzut rożny.

17
    Dośrodkowanie w pole karne z korneru bez rewelacji. Czapliński łapie piłkę.

20
    Sobótka faulowany na połowie Garbarni. Rzut wolny dla gości. Piłka zagrana w pole karne została wybita przez zawodników RKS-u.

23
    Rzut wolny dla Olimpii w narożniku pola karnego. Wrzutka w pole karne na długi słupek. Jękot złapał futbolówkę.

25
    Górecki dostał kapitalną piłkę w polu karnym. Strzelił, futbolówka minimalnie obok bramki.

27
    Kostrubała uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła w światło bramki, ale Czapliński na posterunku.

29
    Sobótka w polu karnym otrzymał podanie od Zapolnika. Strzelił. Jękot złapał.

Gol dla Garbarnii!
    Strzelcem bramki PAWEŁ NOWAK! Kapitalny strzał Nowaka zza pola karnego w okienko bramki Olimpii!

37
    Leszczak strzela, ale piłka uderzona anemicznie. Czapliński bez problemu łapie futbołówkę.

40
    Grzybowski faulowany na połowie Garbarni. Piłka ustawiona 40 metrów od bramki gospodarzy. Wykonanie bez stałego fragmentu gry historii.

42

42
    Kolejny korner dla RKS-u.

43
    Po rzucie rożnym w polu karnym do piłki doszedł Pluta, który główkował. Piłka nad bramką.

44
    Dzierbicki na spalonym. Gospodarze rozpoczną z własnej połowy.

44
    Minuta doliczona do pierwszej połowy.

Garbarnia prowadzi 1:0 po kapitalnym strzale Nowaka. Zapraszamy na drugą połowę.

47
    Początek drugiej połowy bez sytuacji bramkowych.

48
    Grzybowski faulowany w środku boiska. Piłka dla Olimpii.

51
    Na boisku niewiele się dzieje. Gra toczy się w środku pola.

53
    Kowalski w szybkim ataku prawym skrzydłem. Zawodnik Garbarni próbował podać do Góreckiego, ale napastnik został zatrzymany.

55
    Olimpia w ataku pozycyjnym. Po chwili Garbarnia wyprowadza kontrę. Górecki stracił jednak piłkę, gdy próbował minąć jednego z obrońców Olimpii.

58
    Rzut wolny dla Olimpii na połowie Garbarni. Próba szybkiego rozegrania piłki została rozbita przez obrońców gospodarzy.

60
    Grzybowski strzelił po ziemi z trzydziestu metrów. Piłka po koźle trafiła w światło bramki. Jękot źle obliczył lot futbolówki w wyniku czego mamy rzut rożny dla gości.

63
    Leszczak minął dwóch rywali, ściągnął do środka i z okolicy szesnastki uderzył. Piłka obok bramki.

65
    Metz zmienił Ogara.

66
    Grzybowski strzela na bramkę Garbarni, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

69
    Mecz trwa, ale niewiele się dzieje. Atracją jest msza w pobliskim kościele, której odgłosy docierają do trybun stadionu.

70
    Kaczor zmienił Kalickiego.

72
    Olimpia ma przewagę nad Garbarnią, ale nie potrafi wypracować dogodnych pozycji strzeleckich.

73
    Kaczor uderzył na bramkę, ale niezbyt precyzyjnie.