Korona – Podbeskidzie 2:1 (koniec) | Śląsk – Piast 0:0 (koniec) | Górnik Z. – Lechia 0:0 (koniec)
Korona Kielce
2:1 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 14.12.2013, 15:30 • Stadion Miejski, Kielce • PKO Ekstraklasa

PODSUMOWANIE

Koniec! Po bardzo dobrym meczu Korona Kielce pokonuje Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1! Trzy bramki w tym spotkaniu padły w trzy minuty! Najpierw strzelił Maciej Korzym, minutę później wyrównał Fabian Pawela, a jeszcze minutę później prowadzenie i, jak się później okazało zwycięstwo gospodarzom strzelając bramkę samobójczą zapewnił Fabian Pawela!

MVP MECZU

Na to miano zasłużyć mógł jedynie Richard Zajac, który był dziś w kapitalnej dyspozycji! Podbeskidzie z innym golkiperem w bramce przegrało kilkoma bramkami więcej!

Dziękuję za uwagę, żegna się Paweł Szymański! (17:27:03)

90+1
    Michał Janota ukarany żółtym kartonikiem.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Pyłypczuka pojawia się na murawie Janiec.

88
    Korona teraz głównie się broni. Gospodarze chcą, żeby trzy punkty zostały w Kielcach.

85
    Centra z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy wybita i już z kontrą rusza Korona!

84
    Żółty kartonik również dla Dejmka.

83
    Tym razem uderzał Dariusz Kołodziej, który trafił w mur. Piłkę przejęli gospodarze i faulem musiał powstrzymać akcję Korony Kołodziej. Żółta kartka.

82
    Zawodnik gości faulowany 29 metrów od bramki Korony. Będzie rzut wolny.

79
    Uderzenie z dystansu Dariusza Kołodzieja zablokowane przez Dejmka.

77
    Akcja Podbeskidzia na lewym skrzydle powstrzymana przez Sylwestrzaka.

75
    Ostatnia zmiana w zespole Podbeskidzia. Za Piotra Malinowskiego na boisku pojawia się Dariusz Kołodziej.

75
    Faul taktyczny Golańskiego, żółta kartka dla obrońcy gospodarzy.

73
    W miejsce Macieja Korzyma na murawie melduje się Daniel Gołębiewski.

71
    Wodecki wywalczył piłkę na lewym skrzydle, zagrał do Paweli, który szybko futbolówkę stracił. Już ruszają z kontrą gospodarze!

68
    Zmiana w drużynie Korony Kielce: z boiska schodzi Jacek Kiełb, na boisku pojawia się Michał Janota.