Schalke 04 – Braunschweig 3:1 (koniec) | Stuttgart – Hamburg 1:0 (koniec) | Hannover – Borussia D. 0:3 (koniec)
Wolfsburg – Augsburg 1:1 (koniec) | Mainz – Bayern 0:2 (koniec) | Borussia M. – Hertha 3:0 (koniec)
VfL Wolfsburg
1:1 (0:1)
FC Augsburg
Sobota 22.03.2014, 15:30 • Volkswagen-Arena, Wolfsburg • Niemiecka Bundesliga

Jeśli nie da się meczu wygrać, trzeba go zremisować. I tak właśnie było dzisiaj w Wolfsburgu. Gospodarze nie dali się wyprzedzić w tabeli Augsburgowi. Po ładnym trafieniu Olicia ostatecznie dzielą się punktami, chociaż powinni podziękować za to swojemu kapitanowi, który w ostatniej minucie kapitalnie wybronił z linii bramkowej strzał jednego z zawodników Augsburga. (17:34:44)

90+3
    Co za okazję mieli goście! Niesamowita interwencja Benaglio ratuje punkt gospodarzom!

90+2
    Ale co się dzieje? Felix Zwayer wyjmuje pokazuje mu jeszcze raz żółtą i wyjmuje czerwoną kartkę.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty. De Bruyne za niebezpieczny wślizg został ukarany żółtą kartką.

90
    Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Werner, na boisku pojawia się Mölders.

89
    Zbyt wysokie dośrodkowanie kapitana gości. Piłkę łatwo wyłapuje Benaglio.

89
    Kolejny faul Naldo. Tym razem poszkodowany Baier. Będzie okazja na wrzutkę z rzutu wolnego.

88
    Esswein za wcześnie wybiegł i został złapany na spalonym. Byłaby fantastyczna okazja na gola.

86
    Faulował Naldo.

83
    Za wcześnie goście próbowali skupić się na grze na czas i to się zemściło.

81
    Gol dla Wolfsburgu!
    IVICA OLIĆ wyrównuje! Fantastyczne dośrodkowanie Rodrigueza na bramkę zamienia Olić. Bardzo ładne uderzenie głową.

80
    Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Altintop, na boisku pojawia się Hong.

79
    Gospodarze domagają się odgwizdania rzutu karnego, po tym jak rzekomo dotknął piłki ręką jeden z obrońców Augsburga. Arbiter niewzruszony.

77
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Klose, na boisku pojawia się Kutschke.