Granada – Elche 1:0 (koniec) | RCD Espanyol – Levante 0:0 (koniec) | Valladolid – Rayo Vallecano 1:1 (koniec)
Bilbao – Getafe 1:0 (koniec)
Athletic Bilbao
1:0 (1:0)
Getafe CF
Sobota 22.03.2014, 22:00 • San Mamés, Bilbao • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy za śledzenia naszej relacji. Pora spać! Spokojnej nocy życzy redakcja LAJFY.COM! (23:54:07)

Getafe miało dzisiaj niewiele do powiedzenia. Trzeba jednak wyróżnić Codinę, który rozegrał kapitalny mecz. Bramkarz gości powinien zostać uznany za bohatera swojego zespołu, bo tylko dzięki jego dobrej grze Getafe nie przegrało różnicą kilku bramek.

Za nami piękne spotkania. Athletic pokazał świetny futbol, choć zobaczyliśmy zaledwie jedną bramkę. Goście byli tylko chwilami równorzędnym przeciwnikiem. Gracze z Bilbao dopisują kolejne punkty na swoim koncie, a ich udział w eliminacjach Ligi Mistrzów jest już prawie pewny.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymał Mikel Rico (Athletic Bilbao).

90+1
    Rzut wolny dla Getafe.

90
    Dwie minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

88
    Piłka meczowa dla Getafe. Marica w polu karnym strzela w światło bramki Athletic. Iraizoz łapie piłkę.

87
    Żółtą kartkę otrzymał Rafa (Getafe CF).

86
    De MArcos faulował obrońcę Getafe. Rzut wolny dla gości.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania. Nadal Athletic długi czas utrzymuje się przy piłce.

83
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Susaeta, na boisku pojawia się De Marcos.

81
    Rzut rożny dla Athletic.

81
    Toquero sam na sam z bramkarzem gości. Delikatna podcinka minimalnie niecelna.

80
    Mikel Rico wpadł w pole karne Getafe. Zawodnik gospodarzy minął trzech obrońców, ale próbę zagrania do kolegi przerwał Codina, który złapał futbolówkę.

78
    Herrera w szybkim kontrataku Athletic. Gracz gospodarzy zdecydował się uderzyć z dystansu, ale efekt daleki od zadowalających.