Oława – Zagłębie II 1:0 (koniec)
MKS Oława
1:0 (1:0)
Zagłębie II Lubin
Sobota 10.05.2014, 17:00 • Stadion Miejski w Oławie, ul. Sportowa 1 • 3 Liga dolnośląsko-lubuska

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (18:54:50)

90+3
    Zmiana w naszej drużynie!
    Za Krzysztofa Gancarczyka, wchodzi Adrian Okoń.

90+2
    Za Mateusza Gancarczyka, wszedł Damian Szaciło.

90+1
    Żółta kartka dla Krzysztofa Gancarczyka za faul.

90
    Sędzia dolicza co najmniej 4 minuty!

88
    Rajd Krzysztofa Gancarczyka prawym skrzydłem, potem zejście na środek i uderzenie z 11 metrów, ale świetną interwencją popisuje się Piotr Smołuch!

83
    Uderzenie Mateusza Gancarczyka z lewego skrzydła po rajdzie od połowy boiska spokojnie broni Piotr Smołuch!

80
    Daniel Gałach uderzył groźnie zza pola karnego, ale dobrze interweniował Filip Wichman

78
    Dariusz Malarowski uderzył z 16 metrów, ale wprost w Filipa Wichmana.

76
    Druga zmiana w naszej drużynie!
    Za Michała Nowaka, wchodzi Maciej Zapał.

74
    Dawid Lipiński otrzymał piłkę po stracie Zagłębia i uderzył zza pola karnego, ale nie trafił w bramkę, tylko tuż obok niej!

71
    Żółta kartka dla Dawida Lipińskiego za faul.

65
    Za Dominika Wejerowskiego wchodzi Dawid Lipiński!
    Zmiana także w drużynie gości!
    Za Wojciecha Galasa, wszedł Dariusz Malarowski!

61
    Jan Wojciechowski otrzymał żółtą kartkę za faul na Dominiku Wejerowskim.

56
    Krzysztof Piątek uderzył zza pola karnego, ale wysoko nad bramką.

53
    Uderzenie Michała Nowaka z 16 metrów po rajdzie prawym skrzydłem, ale jego strzał poszybował dość wysoko nad bramką.

50
    Od początku drugiej połowy nasz zespół atakuje!

46
    W przerwie w drużynie gości nastąpiły dwie zmiany!
    Za Jarosława Jacha i Rafała Karmelitę, wszedł Jan Wojciechowski oraz Daniel Gałach!

46

Po pierwszej połowie nasz zespół prowadzi z zespołem Zagłębia II Lubin, po golu Waldemara Gancarczyka w 20 sekundzie meczu! Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+2

45
    Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy!

38
    Podanie od Waldemara Gancarczyka do Michała Nowaka, który w eskorcie obrońcy Zagłębia wyszedł "sam na sam" z bramkarzem, ale jego strzał w polu karnym zablokował obrońca, a następnie piłkę w ręce złapał Piotr Smołuch!

36
    Uderzenie Krzysztofa Piątka zza pola karnego poszybowało obok bramki.

33
    Chwilowy okres przewagi naszej drużyny!

28
    Uderzenie Krzysztofa Gancarczyka z około 15 metrów, zablokowane!

27
    Mateusz Magdziak uderzył z rzutu wolnego, ale tuż nad bramką!

27
    Rzut wolny dla gości z około 25 metrów!

26
    Uderzenie Wojciecha Galasa zza pola karnego, ale Filip Wichman obronił jego strzał.

18
    Rafał Karmelita uderzył z około 20 metrów, ale tuż nad poprzeczką naszej bramki!

17
    Damian Kowalczyk dośrodkował piłkę w pole karne do Krzysztofa Piątka na 5 metr, ale uprzedził go Filip Wichman, który wypiąstkował piłkę!

15
    Zagłębie atakuje, a nasz zespół wyprowadza kontry!

11
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego, po którym z narożnika pola karnego uderzył Waldemar Gancarczyk tuż nad bramką!

10
    Rzut rożny wywalczył Mateusz Gancarczyk!

8
    Przejęcie Mateusza Gancarczyka na połowie Zagłębie i uderzenie z ponad 20 metrów ale znacznie obok bramki.

4
    Uderzenie Krzysztofa Piątek z 8 metrów będąc z boku pola karnego przeszło tuż obok słupka naszej bramki!

1
    Gol dla Oławy!
    Bramkę zdobył W.GANCARCZYK.
    Odzyskanie piłki przez Michała Nowaka, który podał do WALDEMARA GANCARCZYKA, który z ponad 35 metrów uderzył, i przelobował Piotra Smołucha, który stał na 11 metrze! Gol w 20 sekundzie meczu!

1

Zapraszamy na relację od godziny 17;00, kiedy to sędziowie meczu wyprowadzą obie jedenastki na murawę i rozpoczną hit tej kolejki!

MKS SCA Oława: Wichman – Dołgan, Kalinowski, Sikorski (K), Kiełbasa – Peroński, Wejerowski – M. Gancarczyk, W. Gancarczyk, K. Gancarczyk – Nowak
    Rezerwowi: Florczyk – Mazur, Zapał, Lipiński, Szaciło, Majbroda, Okoń

Zagłębie II Lubin: Smołuch – Magdziak, Jach, Jaroszek, Dziedzina, Galas, Karmelita, Kubicki, Hodowany, Kowalczyk, Piątek
    Rezerwowi: Koziarz – Wojciechowski, Dziadowicz, Gałach, Długosz, Malarowski

Sędziowie: Sławomir Sinicki – Paweł Białek, Damian Szutkowski (LZPN Drezdenko).

Witamy ze stadionu w Oławie.

Na relację ze spotkania zapraszam w sobotnie popołudnie!

Spotkanie to poprowadzi Sławomir Sinicki z Drezdenka, a na liniach pomagać mu będą: Paweł Białek oraz Damian Szutkowski.

Najlepszym strzelcem naszej drużyny jest Dawid Lipiński, zdobył on 12 bramek. W drużynie Zagłębia II prowadzi Krzysztof Piątek z 19 bramki. Obecnie jest on liderem klasyfikacji strzelców ligi.

W jesiennym spotkaniu rozgrywanym w Lubinie, padł wynik 0:2, dla gospodarzy.

MKS SCA Oława plasuje się w tabeli ligowej na 3. pozycji z 62 punktami i stratą 5 punktów do lidera Ślęzy Wrocław, zaś Zagłębie II Lubin zajmuję 4. pozycję z 61 punktami.

Zapraszam na relację z 30. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej, w której MKS SCA Oława podejmie na własnym stadionie Zagłębie II Lubin.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!