Man City – Tottenham 4:1 (koniec) | Arsenal – Hull 2:2 (koniec) | Burnley – West Ham 1:3 (koniec)
Crystal Palace – Chelsea 1:2 (koniec) | Everton – Aston Villa 3:0 (koniec) | Southampton – Sunderland 8:0 (koniec)
Newcastle – Leicester 1:0 (koniec)
Burnley F.C.
1:3 (0:0)
West Ham United
Sobota 18.10.2014, 16:00 • Turf Moor, Burnley • Angielska Premier League

To wszystko z Turf Moor. Dziękuje za uwagę. (17:55:20)

Po bardzo dobrym jak na przedmeczowe oczekiwania spotkaniu West Ham pokonuje na Turm Moor Burnley 3:1. Goście w drugiej połowie pokazali klasę, udowodnili, że ich dobra postawa w tym sezonie nie jest przypadkiem. Szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, a następnie po słabszym fragmencie gdy Burnley zdobyło kontaktowego gola i było blisko drugiego, opanowali sytuację i zdobyli trzeciego gola, ustalając wynik tego spotkania. Młoty zdobywają więc kolejne cenne trzy oczka do tabeli.

90+5

90+4
    Młoty wyszły jeszcze z świetną kontrą. PIłka trafiła do Downinga, który zagrał prostopadle na czystą pozycję do Sakho, ten miałby przed sobą jedynie Heatona, arbiter dopatrzył się jednak spalonego i przerwał grę.

90+4
    Z centrą z niego radzą sobie jednak defensorzy WHU.

90+4
    Jeszcze jedna z ostatnich prób Burnley. Na prawej stronie znalazł się Boyd, próbował centry został jednak zablokowny. Kolejny korner.

90+2
    Po centrze z niego uderzał najpierw Barnes, został jednak zablokowany. Piłka trafiła do Boyda, który również po chwili próbwał strzelać, ale i jego zablokowali defensorzy WHU.

90+2
    I próbuje Burnley. Gospodarze wywalczają rzut rożny.

90+1
    Z kornera dla Młotów nie wynikło jednak nic ciekawego.

90
    Arbiter dolicza aż 5 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    I jeszcze jedna próba West Hamu. Na prawej stronie szesnastki znalazł się Nolan zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, czujny był jednak Heaton, który wybił futbolówkę na korner.

90
    Odpowiedzieli jeszcze goście. Amalfitano zagrał prostopadle w pole karne w kiernku Cole, ten znalazł by się w wybornej sytuacji w ostatniej chwili uprzedził go jednak jeden z defensorów Burnley.

89
    Trzeci raz w przeciągu trzech minut pokazuje się Barnes. Otrzymał futbolówkę na 20 metrze mając nieco miejsca zdecydował się na mocne uderzenie, piłka poleciała jednak obok bramki.

88
    Po chwili w doskonałej sytuacji po prostopadłym zagraniu Barnesa znalazł się Sordell, arbiter dopatrzył się jednak spalonego i nic z tego nie będzie.

87
    Burnley jednak jeszcze nie odpuszcza! Boyd zagrał na prawe skrzydło do Trippera ten popisał się kolejną w tym spotkaniu doskonałą centrą w pole karne, tu dopadł do niej Barnes, uderzył z woleja i poprzeczka ratuje gości przed utratą gola!

84
    Zmiana również w WHU. W miejsce Songa na boisku pojawia się Nolan.

83
    Na boisku spokojnie. West Ham wydaje się kontrolować sytuację. Szkoleniowiec gospodarzy próbuje jeszcze ją zmienić i dokonuje podwójnej roszady. Boisko opuszczają Ings i Kigthly, a w ich miejsce pojawiają się Chalobah i Sordell.