Bayern – Werder 6:0 (koniec) | Mainz – Augsburg 2:1 (koniec) | Hannover – Borussia M. 0:3 (koniec)
Freiburg – Wolfsburg 1:2 (koniec) | Stuttgart – Bayer 3:3 (koniec) | FC Koln – Borussia D. 2:1 (koniec)
Schalke 04 – Hertha 2:0 (koniec)
VfB Stuttgart
3:3 (0:3)
Bayer Leverkusen
Sobota 18.10.2014, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Niemiecka Bundesliga

Koniec meczu! Po pierwszej połowie Bayern wygrywał z gospodarzami 3-0, ale piłkarze Stuttgartu nie poddali się i w drugich czterdziestu pięciu minutach zdołali doprowadzić do wyrównania, a mogli nawet pokusić się o trzy punkty! (17:21:56)

90+3

90+3
    Okazja dla gospodarzy! Uderzenie z piątego metra przez Harnika, ale Leno wyciągnął się jak struna i wybił futbolówkę na rzut rożny.

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Ostatnie minuty spotkania. Rzut z autu dla "Aptekarzy" na wysokości pola karnego gospodarzy.

86
    Ostro zrobiło nam się na boisko! Teraz Gentner został upomniany żółtym kartonikiem!

84
    Żółta kartka dla Topraka, który zatrzymał faulem groźne zapowiadającą się akcję gospodarzy.

83
    Zamieszanie w polu karnym. Schwaab dostał futbolówkę na piątym metrze, ale nie potrafił skierować ją do siatki!

82
    Uderzenie Sona z dwudziestego metra, ale Kirschbaum zdołał odbić futbolówkę na rzut rożny.

81
    Korner dla gości.

80
    Ostatnia zmiana w drużynie "Aptekarzy". Za Bellarabi'ego na murawie zameldował się Drmic.

79
    Zmiana w drużynie gości. Za Calhanoglu na murawie zameldował się Donati.
    HARNIK - 3:3

78
    Gol dla Stuttgartu!

MARTIN HARNIK!!!

To musiało się stać!!! Goście cofnęli się do obrony, a gospodarze to skrzętnie wykorzystali!
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne. Tam spod opieki obrońców wyrwał się MARTIN HARNIK, który mocnym uderzeniem głową doprowadził do wyrównania!

76
    Teraz ponownie Maxim w roli głównej. Skrzydłowy wywalczył rzut wolny na wysokości piątego metra!

75
    Maxim był przewracany przed polem karnym Bayeru Leverkusen, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu wolnego.

74
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Za strzelca jeden z bramek dla Stuttgartu, Timo Wernera wchodzi Kostic.

73
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu! Upomniany nią został zawodnik Stuttgartu, Niedermeier.