Lorient – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | Lille – Guingamp 1:2 (koniec) | Metz – Rennes 0:0 (koniec)
Monaco – Évian TG 2:0 (koniec) | Nantes – Reims 1:1 (koniec) | Nice – Bastia 0:1 (koniec)
FC Lorient
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 18.10.2014, 17:00 • Stade du Moustoir, Lorient • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Koniec! Ostatecznie Lorient przegrywa przed własną publicznością 0:1 z Saint-Etienne. W końcówce było sporo nerwów, ale to goście byli dzisiaj drużyną lepszą i zasłużenie zwyciężają w tym spotkaniu. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (18:52:49)

90+4

90+4
    Będzie jeszcze jedno dośrodkowanie dla Lorient.

90+4
    Ponownie dobrze na przedpolu zachował się Ruffier! Mocno przycisnął piłkę do piersi i zdobywa cenne sekundy dla swojego zespołu!

90+3
    Znakomita interwencja Ruffier po strzale głową Jouffre!

90+2
    Ostatnia zmiana w szeregach Saint-Etienne. Za van Wolfswinkela wszedł Diomande.

90+2
    Przycisnęli gospodarze! Goście zamknięci na własnej połowie.

90+1
    Aż cztery minuty doliczył sędzia.

90
    Szykuje się ostatnia zmiana w Saint-Etienne.

89
    Goście z przebiegu całego meczu z pewnością zasłużyli na to trafienie.
    Fabien LEMOINE - 0:1

87
    Gol dla Saint-Étienne!
    A jednak! Znakomite uderzenie FABIENA LEMOINE'A z 25 metrów! Piłka jeszcze odchodziła od bramki co utrudniło interwencję bramkarzowi gospodarzy! 0:1!

86
    Do końca nie zostało już wiele czasu i nie wygląda na to, żeby wynik miał się jeszcze zmienić.

82
    Groźne dośrodkowanie w wykonaniu Tabanou, jednak żaden z zawodników nie zdołał dojść do piłki.

81
    Rzut rożny dla gości po dośrodkowaniu Maximina.

81
    Rozpoczęło się ostatnie 10 minut. Wynik wciąż bezbramkowy.
    Gradel

78
    Monnet-Paquet wpadł w pole karne i zagrał idealnie do wbiegającego Gradela, który uderzył z pierwszej piłki z 12. metra i fatalnie przestrzelił! To powinna być bramka!
    Gole: 87. Lemoine

Kartki:   23. Bellugou (LOR), 49. Mostefa (LOR) – 42. Catherine (SET), 53. Hamouma (SET)

FC Lorient: Lecomte – Kone, Bellugou, Gassama, Guerreiro, Jouffre, Mostefa, Diallo (58' Lavigne), Abdullah(46' Coutadeur), Sunu, Jeannot
    Zmiany: Pedrinho, Le Goff, Coutadeur, Audard, Autret, Wachter, Lavigne

AS Saint-Étienne: Ruffier – Perrin, Sall, Catherine, Clement, Tabanou, Lemoine, Hamouma (74' Gradel), Corgnet (64' Saint-Maximin), Monnet- Paquet, van Wolfswinkel (90+2' Diomande)
    Zmiany: Gradel, Cohade, Saint- Maximin, Brison, Baysse, Diomande, Moulin

Główny: R. Buquet
    Asystenci: G. Gringore, G. Debart
    Techniczny: C. Guillard