Lorient – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | Lille – Guingamp 1:2 (koniec) | Metz – Rennes 0:0 (koniec)
Monaco – Évian TG 2:0 (koniec) | Nantes – Reims 1:1 (koniec) | Nice – Bastia 0:1 (koniec)
Lille OSC
1:2 (0:1)
EA Guingamp
Sobota 18.10.2014, 20:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy dalszych sportowych emocji z relacjami w lajfy.com! (21:55:16)

Po meczu pełnym emocji OSC Lille przegrywa na własnym boisku z EA Guingamp 1:2 po bramkach zdobytych przez Beauvue i Schwartza dla gości oraz trafieniu Rio Mavuby. Mimo wielu wyśmienitych sytuacji nie udało się miejscowym wywalczyć choćby punktu w starciu z niżej notowanym rywalem. Na uwagę zasługuje z pewnością wybitnie dzisiaj spisujący się Lössl, który niejednokrotnie ratował swoją drużynę przed utratą bramki!
    OSC Lille przegrywa, a informacją dla kibiców L'poolu ciekawą jest z pewnością postawa Origiego, który dzisiaj nie pokazał nic wielkiego:

90+4

90+4
    Świetnie podawał gracz Lille do partnera w pole karne gości, ale kolejny raz wspaniale wyszedł i wyłapał futbolówkę bramkarz przyjezdnych.

90+3
    Udało się przechwycić piłkę przyjezdnym i teraz oni są w posiadaniu futbolówki.

90+2
    Statystyka strzałów potwierdza niesamowitą przewagę gospodarzy, ale również cudowną dyspozycję bramkarza gości (28-5).

90+1
    Arbiter dolicza cztery minuty do drugiej połowy. Będziemy niewątpliwie świadkami niesamowitej końcówki!

90
    Rozpoczęła się właśnie ostatnia minuta regulaminowego czasu gry tego pojedynku.

89
    Ostro tym razem zagrał Sidibe i uderzył ręką rywala, za co ogląda żółtą kartkę.

89
    Głęboko cofnięci przyjezdni, ale wszystko kończy się dla nich dobrze. Kjaer niedokładnie dośrodkowuje w pole karne rywali.

88
    Kjaer tym razem zdecydował się na uderzenie pod murem i wspaniale radzi sobie z kozłującą futbolówką golkiper gości!

87
    Będzie doskonała szansa na uderzenie z rzutu wolnego na bramkę Lössliego!

86
    Angoua fauluje Nolana Roux, który wychodził sam na sam z bramkarzem rywali i otrzymuje czerwoną kartkę.

85
    Wspaniale przymierzył z tego rzutu wolnego Kjaer, ale piłka o centymetry przelatuje nad poprzeczką bramki Lössl!

85
    Faulowany był Nolan Roux i będzie świetna okazja na centrę dla zawodników miejscowego zespołu.

84
    Fatalne wybicie piłki przez Giresse, ale ratuje swój zespół po raz kolejny fantastycznym wyjściem i piąstkowaniem Lössl!

83
    Pomylił się teraz sędzia asystent ze wskazaniem wrzutu, ale główny arbiter szybko poprawił błędną decyzję.