Lorient – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | Lille – Guingamp 1:2 (koniec) | Metz – Rennes 0:0 (koniec)
Monaco – Évian TG 2:0 (koniec) | Nantes – Reims 1:1 (koniec) | Nice – Bastia 0:1 (koniec)
FC Metz
0:0 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 18.10.2014, 20:00 • Stade Municipal Saint-Symphorien, Metz • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Niewiele dobrego można powiedzieć o tym spotkaniu. Słabego widowiska dostarczyli nam zawodnicy obu drużyn. Bezbramkowy remis, z którego bardziej zadowoleni mogą być goście. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (21:53:40)

90+3

90+2
    Jeszcze faul w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego goście.

90
    Sędzia główny postanowił doliczyć trzy dodatkowe minuty.

90
    Rozpoczęła się ostatnia, regulaminowa minuta tego spotkania.

88
    W ataku gospodarze. Od kilku minut drużyna Rennes skupiona na bronieniu remisu.

86
    Andre w miejsce Henrique.

84
    Kontrowersyjna decyzja sędziego, który nie wskazał na wapno po tym, jak jeden z gospodarzy padł w polu karnym!

83
    Typowy mecz na remis. Nawet w ilości rzutów rożnych jest remis, po 6.

81
    Vion w miejsce Maïgi. Schodzący otrzymał sporą porcję gwizdów na "pożegnanie".

80
    Akcja ofensywna N'Gbakoto. Rezerwowy został zablokowany przy próbie dośrodkowania. Rzut rożny.

79
    Habibou próbował wykorzystać fakt, że został uderzony łokciem przez rywala, ale sędzia nie przerwał gry.

78
    Znany z polskich boisk – Krivets opuszcza plac gry. Andrada na ostatnie minuty.

76
    Korner dla Metz. Jak dotąd słabo wyglądało wykonywanie stałych fragmentów przez ten zespół. Może teraz się to zmieni?

74
    Nieco ponad kwadrans do zakończenia spotkania. Nie ma żadnych przejaw, by wynik miałby się zmienić.

72
    Polski zawodnik kończy udział w dzisiejszym meczu. W jego miejsce Ntep.

71
    Przygotowana kolejna zmiana w ekipie gości.

69
    Znakomita kontra Rennes! Brakowało tylko skuteczniejszego wykończenia, a zobaczylibyśmy pierwszą bramkę! Henrique trafił jedynie w boczną siatkę.