Cagliari – Fiorentina 0:4 (koniec) | Cesena – Genoa 0:3 (koniec) | Empoli – Atalanta 0:0 (koniec)
AC Milan – Udinese 2:0 (koniec) | US Palermo – Parma 2:1 (koniec) | Juventus – Torino 2:1 (koniec)
AS Roma – Inter 4:2 (koniec)
AC Milan
2:0 (0:0)
Udinese Calcio
Niedziela 30.11.2014, 15:00 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A

Dziękuje za uwagę i zapraszam na inne wydarzenia sportowe, które relacjonują lafy.com. Pozdrawiam. (16:53:26)

AC Milan zasłużenie pokonuje Udinese Calcio 2:0. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Jeremy Menez, który niewątpliwie był najlepszym zawodnikiem w tym spotkaniu.

90+3

90+3
    Pazzini dostał świetnie podanie od El Shaarawy, był niepilnowany jednak źle przyjął piłkę, a gdy zdołał się odwrócić nie trafił w światło bramki!

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Geijo dopiero co wszedł, a już mógł zdobyć bramkę kontaktową. Uderzenie po ziemi tuż obok prawego słupka bramki Diego Lopeza.

89
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Van Ginkel, na boisku pojawia się Montolivo.

88
    El Sharawy zbyt mocno wypuścił Bonerę i zaprzepaścił ciekawą akcję.

87
    Van Ginkel próbował jeszcze indywidualnie zainicjować atak, stracił piłkę w strefie obronnej Udinese Calcio.

86
    Próba akcji Udinese, piłka zagrana w pole karne, a tam bezbłędnie wyjaśniają obrońcy.

85
    Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Guileherme, na boisku pojawia się Geijo.

83
    Kamezis świetnie przeczytał dośrodkowanie i pewnie interweniuje w bramce.

82
    Heurtaux faulował z boku boiska na wysokości pola karnego swojej drużyny. Rzut wolny z dośrodkowaniem dla Milanu.

81
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Honda, na boisku pojawia się Poli.

80
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Ménez, na boisku pojawia się Pazzini.

78
    Milan zdobył przewagę i teraz szanuje piłkę zmuszając rywala do biegania za nią.

76
    Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Kone, na boisku pojawia się Fernandes.
    MÉNEZ - 2:0

75
    Gol dla Milanu!
    JEREMY MENEZ podwyższa na 2:0 po ładnym zejściu z lewej strony w szesnastkę Kamezisa! To druga bramka tego zawodnika w tym meczu!

72
    Druga połowa jak na razie jest bardzo emocjonująca. Siły się wyrównały i obie ekipy grają w dziesiątkę.

71
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Essien (AC Milan). Przesądził faul na Allanie, Essien trzeba przyznać jest bardzo zdziwiony decyzją arbitra.

70
    Danilo, który przejął opaskę kapitana po Di Natale fauluje na połowie rywala. Rozgrywa spokojnie AC Milan.

69
    El Shaarawy tym razem sprzed pola karnego! Milan nie odpuszcza i chce podwyższyć wynik!

66
    Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Di Natale, na boisku pojawia się Pasquale.
    MÉNEZ - 1:0

65
    JEREMY MENEZ pewnie wykorzystuje rzut karny i wyprowadza AC Milan na prowadzenie!

64
    Żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem otrzymuje Danilo (Udinese Calcio).

62
    Domizzi faulował Hondę w polu karnym! Rzut karny i gra w osłabieniu to ogromna kara dla Udinese Calcio!

62
    Czerwona kartka dla Maurizzio Domizziego za faul w polu karnym na Hondzie (Udinese Calcio).

61
    Bonoventura szukał lewego rogu bramki Kamezisa, zabrakło niewiele!

60
    Badu faulował Armero przed szesnastką Kamezisa. Będzie to dobra sytuacja dla Milanu na gola ze stałego fragmentu gry.

60
    Żółtą kartkę otrzymuje Badu (Udinese Calcio).

59
    Uderzony w twarz został Essien przy próbie walki o piłkę w powietrzu. Nic na szczęście poważnego się nie stało i gra została wznowiona.

57
    Ogromne zamieszanie pod bramką Kamezisa, najpierw uderzał zablkowany El Shaarawy, nastepnie dobijał również wyblokowany Menez.

56
    Próba zagrania piłki na głowę Théréau, ten jednak nie sięgnął futbolówki.

54
    Żółtą kartkę otrzymuje Essien (AC Milan).

54
    Uderzenie z trzydziestu metrów Essiena, broni Kamezis.

52
    Spokojnie rozgrywają obie drużyny, Udinese stosuje wyższy pressing, próbując zmusić gospodarzy do błędu.

50
    Diego Lopez był zmuszony do interwencji, Udinese przez pięć minut drugiej połowy stworzyło praktycznie tyle samo sytuacji co w całej pierwszej.

48
    El Shaawy próbował przyjąć i dograć mocno zagraną piłkę, nie dał rady jednak poradzić sobie z tą sytuacją.

46

Przerwa dobiega końca, za moment zawodnicy powinni pojawić się na murawie.

AC Milan bezbramkowo remisuje z Udinese Calcio po pierwszej połowie meczu. Wynik jest jednak złudny, bowiem gospodarze dominują na boisku, co za tym idzie stworzyli sobie multum dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Zapraszam po przerwie na drugą część spotkania.

45+1

45+1
    Honda z trudnej pozycji, około szesnastu metrów do bramki i broni Kamezis.

45
    Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowych 45.

44
    Piłką gra w końcu Udinese, dużo gry w środku pola, która to ma przerodzić się zapewne w akcję podbramkową.

42
    Akcję próbowało stworzyć Udinese, szybko jednak straciło, z kontrą poszedł Milan, którą podaniem przez długość bramki zakończył Honda, który szukał w polu karnym Meneza.

40
    Diego Lopez jak na razie nie miał okazji do poważnej interwencji w bramce, to tylko pokazuje jak jednostronny jest to pojedynek.

39
    Menez doszedł do piłki zgranej przez Hondę i uderzył centymetry od lewego słupka!

36
    Odważnie El Shaarawy pognał lewą stroną mijając dwóch obrońców, napastnik Milanu zdołał jeszcze posłać piłkę na piąty metr przed bramką Kamezisa, tam był już jednak bezbłędnie interweniujący golkiper Udinese.

35
    Zagranie na Hondę, szybszy jednak Kamezis.

34
    Krótkimi podaniami próbowali "rozklepać" obronę podopieczni Filippo Inzaghiego nic jednak z tego nie wyszło.

32
    Kolejna dobra interwencja Kamezisa i kolejny raz Milan stworzył zagrożenie po akcji ze skrzydła.

31
    Jeden z nielicznych ataków Udinese, Kone dostał piłkę za szesnastką i uderzył z woleja ponad poprzeczką.

29
    Obraz gry nie zmienia się praktycznie od początku, Milan atakuje, rządzi i dzieli na murawie, jednak brakuje wykończenia, a kiedy już i ten element się pojawia to kapitalnie w bramce broni Kamezis.

28
    Van Ginkiel próbował dośrodkować w pole karne, zagrał zbyt krótko.

26
    Honda próbował przed polem karnym rozegrać piłkę z Van Ginkelem, piłka jednak odskoczyła temu drugiemu i Milan od nowa musi budować kolejny atak.

25
    Za nami 25 minut gry, Milan dominuje i robi wszystko, żeby zdobyć bramkę.

24
    Cały czas gospodarze przebywają na połowie Udinese, goście w tym spotkaniu nic jeszcze nie pokazali.

23
    Znakomite dośrodkowanie Bonery na głowęEl Shaarawy, a ten minął się z futbolówką.

22
    Kąśliwy strzał Bonaventury z dwudziestego piątego metra, piłka przeszła minimalnie obok prawego słupka bramki Kamezisa.

21
    Seria rzutów rożnych dla Milanu.

20
    El Shaarawy uderzył sprzed pola karnego, niecelne uderzenie, piłka jednak dotknęła rywala i od rzutu rożnego AC Milan.

19
    Mecz został już wznowiony, bramkarz Udinese jest gotowy do gry.

18
    Trwa przerwa w grze, Kamezis jest opatrywany w bramce.

17
    Kamezis ofiarnie wyciągnął piłkę na pograniczu linii bramkowej i przy okazji doznał urazu! Kapitalna interwencja!

16
    El Shaarawy minął kilku obrońców i wywalczył rzut rożny.

15
    Honda w kolejnej akcji, tym razem nieskuteczna próba dośrodkowania z prawej strony.

14
    Honda indywidualnie, dryblingiem próbował wpaść pod bramkę Kamiezisa, było tam zbyt wielu obrońców i próba ta skazana była na porażkę.

13
    Moment uspokojenia gry, prawym skrzydłem próbował grać Milan, jednak akcja ta szybko zakończyła się niepowodzeniem.

12
    Tym razem faulował zawodnik Udinese, konkretnie Thereau.

11
    Van Ginkiel fauluje w strofie dwudziestego metra od bramki Kamezisa. Spokojnie rozpocznie Udinese z własnej połowy.

10
    Świetne krosowe zagranie Bonoventury, tam El Shaarawy nie zdołał przeciąć lotu piłki! Gdyby mu się to udało, Milan byłby na prowadzeniu!

9
    Honda ładnie wypuścił w polu karnym Meneza, a ten został zablokowany w ostatniej chwili przez obrońcę Udinese.

8
    Moment gry kiedy Milan rozgrywa piłkę w okolicy linii wyznaczającej środek pola.

7
    Di Natale nie opanował długiego podania od partnera.

6
    Essien powalczył przy linii bocznej, szybka kontra Milanu i w polu karnym upada Honda, sędzia jednak nie reaguje gwizdkiem.

4
    Van Ginkel faulował w środku pola, jak na razie spokojna gra.

3
    Pierwsza interwencja Kamezisa, który dobrze złapał piłkę dochodzącą do bramki z lewej strony.

2
    Milan występuje dziś w strojach z przewagą koloru żółtego, Udinese na biało-czarno.

1

Za kilka minut rozpoczęcie spotkania, zwycięzca tego pojedynku masz szansę awansować nawet na czwartą pozycję przy korzystnych wynikach na innych stadionach.

AC Milan zagra dziś w ustawieniu 4-3-3, Udinese Calcio 4-3-1-2.

AC Milan: Diego López – Boner, Armero, Rami, Mexès, Essien, Van Ginkel, Bonaventura, Honda, Ménez, El Shaarawy
    Rezerwowi: Agazzi, Abbiati, Albertazzi, Zapata, Zaccardo, Poli, Montolivo, Saponara, Torres, Pazzini, Niang

Udinese Calcio: Kamezis – Iván Piris, Domizzi, Heurtaux, Danilo, Allan, Badu, Kone, Guilherme, Di Natale, Théréau
    Rezerwowi: Brkić,Scuffet, Wague, Belmonte, Bubnjić,Pasquale, Bruno Fernandes, Alexis Zapata, Hallberg, Pinzi, Lucas Evangelista, Geijo.

Zapraszam tuż po godzinie 14 kiedy to pojawią sie oficjalne składy obu ekip.

Zarówno dla Milanu jak i Udinese bedzie to szansa na przełamanie niemocy, którą jest problem z wygraniem meczu. Gospodarz dzisiejszego pojedynku nie zdobył trzech punktów od pieciu kolejek, z kolei drużyna gości od czterech.

W składach obu ekip na pewno zabraknie kilku ważnych graczy. De Jonga, Abate i Alexa po stronie Milanu, oraz Riery, Sipvy oraz Muriela z drużyny Udinese.

Udinese Calcio to obecnie ósma drużyna ligi. Na ten stan składa się bilans pięciu zwycięstw, trzech remisów i czterech porażek.

AC Milan w tabeli plasuje sie dopiero na miejscu siódmym. Bilans tej drużyny to cztery wygrane, aż sześć remisów i dwie porażki.

AC Milan podejmie Udinese Calcio w ramach 13. serii gier Serie A. Spotkanie odbędzie sie w Mediolanie o godzinie 15.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.