Olympique – Évian TG 1:0 (koniec) | Lens – Bastia 1:1 (koniec) | Lorient – Montpellier 0:0 (koniec)
Metz – Nice 0:0 (koniec) | Nantes – Lille 1:1 (koniec) | Toulouse – Reims 1:0 (koniec)
FC Metz
0:0 (0:0)
OGC Nice
Sobota 31.01.2015, 20:00 • Stade Municipal Saint-Symphorien, Metz • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

W 23. kolejce spotkań francuskiej Ligue 1, Metz zagra z OGC Nicea.

Sytuacja gospodarzy na tą chwile wygląda dramatycznie. W tym spotkaniu będą chcieli grać o pełną pule. Nicei wiedzie się o wiele lepiej, jednak jeśli chcą włączyć się o grę o europejskie puchary również muszą spiąć się i walczyć o zwycięstwo. Pierwszy pojedynek między tymi zespołami zakończył się zwycięstwem Nicei (0:1).

Metz w tabeli zajmuje ostatnią pozycję. Na swoim koncie uzbierali zaledwie 20. punktów! W rozegranych 22. kolejkach zwyciężyli pięciokrotnie, dołożyli do tego pięć remisów i aż dwanaście razy uznali wyższość rywala. Są w dramatycznej sytuacji.

Przyjezdni są w tabeli są na ósmej pozycji. Uzbierali na swoim koncie 31. punktów. W rozegranych spotkaniach, dziewięć razy sięgali po trzy punkty, cztery razy remisowali i dziewięć razy z boiska schodzili pokonani. Do czwartej pozycji tracą dziewięć oczek.

Zapowiada nam się ciekawe spotkanie. Miejmy nadzieję, że obie drużyny widzów nie zawiodą. Na relację na żywo z tego spotkania zapraszamy kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem! Redakcja Lajfy.com!

Poznaliśmy składy na dzisiejsze spotkanie.

FC Metz: Carrasso – Metanire, Marchal, Palomino, Bussmann – N'Daw – Sarr, N'Gbakoto, Philipps, Lejeune – N'Sor.

Rezerwowi: Oberhauser, Falcon, Rocchi, N'Doye, Rivierez, Choplin, Krivets.

OGC Nice: Hassen – Puel, Diawara, Genevois, Amavi – Mendy, Hult, Bautheac, Carlos Eduardo, Eysseric – Bosetti.

Rezerwowi: Boscagli, Thioub, Palun, Constant, Maupay, Pouplin, Rafetraniaina.

Sędziowie: N. Rainville – M. Grosbost, M. Lamouche.

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

1

2
    Wiele niedokładności z obu stron.

4
    Dobra akcja drużyny gospodarzy zakończona niedokładnym dośrodkowaniem Sarry.

6
    Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej.

8
    Świetną szansę na zdobycie bramki mieli goście. Hult podał na wolne pole do Bosettiego, w ostatniej chwili skutecznie interweniował Marchal,

10
    Żółtą kartkę otrzymuje Sarr (FC Metz).

12
    Kilka brzydkich fauli w przeciągu ostatnich kilku minut.

14
    Nie utrzymali futbolówki w polu gry gospodarze, z linii bocznej wznowią grę gracze Nice.

16
    Przedzierał się teraz środkiem pola Nsor, ale ostatecznie stracił on piłkę na rzecz jednego z graczy gości.

17
    Faulowany Lejeune przez wracającego Puela, będzie stały fragment gry dla gospodarzy.

18
    Niepewna interwencja przed własnym polem karnym Diawary, ale przyszedł mu z pomocą Hassen.

19
    Żółta kartka dla Puela za rozmowy z arbitrem.

21
    Obie drużyny jak na razie grają bardzo pasywnie.

23
    Rzut wolny dla gości około 40 metrów od bramki Carrasso. Mocne uderzenie Hulta zatrzymuje się na murze.

25
    Rzut rożny dla gospodarzy, świetne uderzenie głową N'Dawa, ale jeszcze lepszą interwencją popisuje się Hassen.
    Świetna szansa N'Daw!

28
    Żółtą kartkę otrzymuje N'Daw (FC Metz).

30
    Przerwa w grze, nie podnosi się z murawy Nsor.

32
    W ataku pozycyjnym drużyna Nice, gospodarze ustawiają się na własnej połowie.

34
    Rzut wolny dla gospodarzy. Dobre dośrodkowanie przed bramkę Hassena, ale poradzili sobie z nim obrońcy Nice.

36
    Od kilku minut gra toczy się na połowie Nice, zaatakowali teraz śmielej piłkarze Metz.

38
    Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy, ale po raz kolejny bardzo pewnie we własnym polu karnym obrońcy Nice.

40
    Rozpadało się na dobre na stadionie w Metz, za chwilę będzie potrzebna kolorowa piłka.

42
    Z dystansu uderzał N'Daw, ale jego strzał za lekki by mógł zaskoczyć bramkarza gości.

44
    Wiele niedokładności z obu stron. Piłkarze obydwu drużyn muszą przystosować się do ciężkich warunków, które spowodował gęsto padający w ostatnich minutach śnieg.

45

Po pierwszej połowie Metz bezbramkowo remisuje z Nice. Jak na razie obie drużyny skupiły się przede wszystkim na defensywie, dlatego nie widzieliśmy wielu szans na otwarcie wyniku.
    W kilka minut stadion w Metz zmienił się nie do poznania

Powoli wracamy na stadion w Metz. Powinna rozpocząć się już druga połowa meczu, ale organizatorzy przygotowują jeszcze boiska do gry po obfitych opadach deszczu.

46

47
    Podanie na "wolne pole" do Lejeune, ale skrzydłowy Metz był na pozycji spalonej.

49
    Rzut rożny dla gospodarzy. Z pod chorągiewki piłkę dogrywał N'Gbakoto, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki.

51
    Wiele niedokładności w grze obu drużyn.

53
    Przepychali się na prawej stronie Puel z Lejeune, ostatecznie upadł na murawę ten drugi, ale sędzia nie dopatrzył się faulu w tej sytuacji.

55
    Miał problemy ze złapaniem piłki Carraso, ale ostatecznie zdołał on złapać futbolówkę, śnieg na murawie nie pomaga bramkarzom.

57
    Rzut wolny dla gospodarzy z 35 metrów. Mocno bita piłka przed bramkę Hassena, ale poradzili sobie z tym dośrodkowaniem defensorzy Nice.

58
    Zmiana w drużynie OGC Nice: z boiska schodzi Eduardo, na boisku pojawia się Maupay.
    Zmiana w drużynie FC Metz: z boiska schodzi Bosetti, na boisku pojawia się Thioub.

60
    Fauluje w ataku Nsor, będzie stały fragment gry dla zawodników drużyny przyjezdnej.

62
    Długie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale uprzedził rywali Carraso, który zdołał chwycić piłkę w rękawice.
    Bardzo dobrze boisko do drugiej połowy przygotowali organizatorzy

64
    Atak pozycyjny piłkarzy Nice, gospodarze ustawiają się całym zespołem przed bramką Carrasso.

66
    Prawą stroną przedzierał się teraz Sarr, jednak nie zdołał utrzymać futbolówki w placu gry, z linii piątego metra wznowi Hassen.

67
    Zmiana w drużynie FC Metz: z boiska schodzi Nsor, na boisku pojawia się Falcon.

70
    Świetna akcja lewą stroną Lejeune, ale dośrodkowanie w pole karne gości już bardzo niedokładne.

72
    Zamieszanie na boisku po starciu Maupaya i Marchala.

74
    Czerwona kartka ostatecznie dla Maupaya za niesportowe zachowanie.
    Nie wytrzymał nerwowo Maupay

76
    Rzut rożny dla gospodarzy. Zamieszanie w polu karnym Hassena, ostatecznie piłka ląduje na trybunach po strzale Falcona.

76

77
    Zmiana w drużynie FC Metz: z boiska schodzi Philipps, na boisku pojawia się Krivets.

79
    Niestety bardzo słabe widowisko oglądamy dziś w Metz. Z pewnością ma na to wpływ aura, ale trzeba przyznać, że obie drużyny grają dziś poniżej oczekiwań.

81
    Z prawej strony próbował dośrodkować Lejeune, ale piłka dostała poślizgu i wylądowała poza placem gry, od bramki Hassen.

82
    Dobre podanie na "wolne pole" do Falcona, ale uprzedził go bramkarz Nice.

84
    Rzut wolny dla zawodników Metz z prawej strony boiska, prawie z pod chorągiewki. Dochodząca piłka zagrana przez Lejeune bardzo niedokładna.

86
    Zmiana w drużynie FC Metz: z boiska schodzi Lejeune, na boisku pojawia się Ikaunieks.

88
    Podanie z głębi pola na wolne pole do Falcona, ale nie zdołał opanować piłki napastnik gospodarzy.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90+2
    Całą drużyną bronią się teraz goście, atak pozycyjny Metz na kilka minut przed końcem meczu.

90+3

Po bardzo słabym meczu Metz bezbramkowo remisuje z Nice. Nie doczekaliśmy się żadnej klarownej sytuacji na zdobycie bramki. Szkoda, taki jest futbol, takie mecze również się zdarzają.

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:02:43)