Garbarnia – Wisła II 8:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:0 (koniec) | Lechia – Luanda 1:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:0 (0:0)
Limanovia Limanowa
Sobota 31.01.2015, 14:00 • Wieliczka • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

1

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – CIchy, Furtak, Strózik, Gawęcki, Biernat, Sojda, Maluga, Gębalski, Lampart, Łączek.

Limanovia Limanowa: Testowany – Majcher, Koman, Mysiak, Derbich – Testowany, Testowany, Żołądź, Testowany, Testowany – Chmiest..

2
    Limanovia na czerwono, Puszcza na pomarańczowo-czarno. Rozpoczęli!

4
    Mocny strzał Żołądzia sprzed pola karnego, z trudem broni Staniszewski!

7
    Szarżował teraz Maluga, jego dośrodkowanie zostało jednak zablokowane.

10
    Szybko rozegrany rzut wolny przez Puszczę, Lampart nie zdołał jednak dogonić piłki na prawym skrzydle.

13
    Dośrodkwanie z prawego sektora boiska, piłka pada łupem testowanego bramkarza Limanovii.

16
    W starciu z rywalem ucierpiał Strózik, który przez chwilę nie podnosił się z murawy.

20
    Za nami wyrównane 20 minut, obie drużyny starają się atakować, ale nie zagrażają bramce rywali.

23
    Zagranie ręką Gawęckiego w środku pola, rzut wolny dla Limanovii.

25
    Po chwili rzut rożny wykonywali piłkarze z Limanowej, nie przyniosło to jednak żadnego efektu.

27
    Niewiele brakowało, a zawodnik Limanovii posłałby piłkę do własnej bramki, futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

30
    Dośrodkowanie zawodnika testowanego z Limanovii, piłka nie znalazła jednak adresata w polu bramkowym Puszczy.

32
    Ofensywną akcję Puszczy dobrą interwencją w defensywie wyjaśnia Koman.

35
    Skutecznie pod własną bramką zawodnik testowany przez Limanovię, nic nie wyszło z tej akcji Puszczy.

38
    Rzut rożny dla Puszczy, piłka pada łupem bramkarza Limanovii.

40
    Znów cierpi Strózik, rzut wolny dla Puszczy.

42
    Trzy minuty do końca pierwszej połowy, niewiele dzieje się teraz na murawie.

44
    Faulował testowany przez Limanovię Bułgar, rzut wolny dla Puszczy.

45
    Odważnie na wślizgu poszedł teraz Majcher, zdaniem sędziego faulował.

45

Jak trafnie podsumował jeden z rezerwowych zawodników Limanovii – z pierwszej połowy z boiska wiało nudą. Miejmy nadzieję, że po przerwie doczekamy się emocji i bramek.

46

48
    Składy obu drużyn na drugą połowę są już dostępne w bocznym panelu.

51
    Ofensywną akcję Puszczy mocnym wybiciem na rzut rożny przerywa Dawid Basta.

53
    Wrzutka Basty nieco zbyt mocna, Grunt nie dał rady wykończyć tej akcji strzałem.

55
    Niedokładne podanie testowanego zawodnika Limanovii przecięte, z kontrą suną piłkarze z Niepołomic.

57
    Teraz na uderzenie zdecydował się inny testowany zawodnik Limanovii, piłka wylądowała jednak w rękawicach Staniszewskiego.

60
    Ładna indywidualna akcja zakończona mocnym uderzeniem testowanego zawodnika Puszczy, niewiele brakowało, a piłka zmierzałaby w światło bramki!

61
    Zmiana w bramce Limanovii, na boisku pojawia się Mateusz Mika.

62
    Strzał Skiby z rzutu wolnego z trudem broni bramkarz Puszczy! Po chwili testowany uderza minimalnie niecelnie.

66
    Podanie Zaremby zablokowane, od wrzutu z autu grę wznowią podopieczni trenera Gorszkowa.

68
    Zbyt mocne podanie w kierunku Basty, piłka opuszcza plac gry.

70
    Wrzutka Zaremby z prawej flanki pada łupem Miki.

71
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę testowanego zawodnika Puszczy, sędzia dopatrzył się w tej sytuacji zagrania ręką.

73
    Gol dla Puszczy!
    Sam na sam z bramkarzem znalazł się KRZYSZTOF ZAREMBA, który płaskim strzałem przy słupku otwiera wynik tego meczu!

75
    Efektownym lobem piłkę do bramki posyła zawodnik testowany! 2:0 dla Puszczy!

77
    Zwija się teraz z muru Mika, udzielana jest mu pomoc medyczna.

80
    Uderzał Piwowarczyk, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

82
    Pada w polu karnym Piwowarczyk, nie ma jednak mowy o rzucie karnym.

84
    Piwowarczyk do Grunta, który przegrywa jednak w polu karnym pojedynek z Napierałą.

86
    Zagranie ręką Zaremby przerywa ofensywną akcję Puszczy.

88
    Przed polem karnym faulowany Zaremba, rzut wolny dla Puszczy z niewielkiej odległości.

89
    Strzał obok słupka, od bramki rozpocznie Mika.

90
    W polu karnym pada Serafin, sędzia nie wskazuje jednak na jedenasty metr.

90

Po nudnym spotkaniu Puszcza Niepołomice pokonuje Limanovię Limanowa w stosunku 2:0! Bramki w tym meczu zdobyli Krzysztof Zaremba oraz zawodnik testowany przez Puszczę!

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (15:34:47)

Adam Delimat

Gole: 73. Zaremba, 75. Testowany

Puszcza Niepołomice: 1.połowa: Staniszewski – Cichy, Furtak, Strózik, Gawęcki, Biernat, Sojda, Maluga, Gębalski, Lampart, Łączek.

2.połowa Staniszewski – Zając, Lepiarz, Napierała, Mikołajczyk – Kotwica, Nowak, Testowany, Szewc, Zaremba – Testowany

Limanovia Limanowa: 1.połowa: Testowany – Majcher, Koman, Mysiak, Derbich – Testowany, Testowany, Żołądź, Testowany, Testowany – Chmiest.

2.połowa: Testowany (61. Mika) – Basta, Walid, Czajka, Niechciał – Testowany, Serafin, Skiba, Piwowarczyk, Testowany – Grunt.