GKS T. – Widzew 1:0 (koniec) | Dolcan – Termalica 3:1 (koniec) | Sandecja – Miedź 0:4 (koniec)
GKS K. – Flota 2:1 (koniec) | Arka – Stomil 4:1 (koniec)
Arka Gdynia
4:1 (3:0)
Stomil Olsztyn
Sobota 14.03.2015, 17:45 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga

88
    Całkiem emocjonujące minuty w końcówce spotkania! Rzuchowski wpada w pole karne olszynian, ale znów świetną interwencją popisuje się Skiba!

86
    Stomil traci piłkę na połowie rywali i zawodnik Arki wyprowadza kontratak! Podanie do Marcusa, który zostaje sam na sam ze Skibą! Brazylijczyk powinien lepiej zakończyć tę ofensywę, a nie strzałem prosto w bramkarza!

85
    Łukasiewicza zmienia kolejny z młodzieżowców – Gałecki.

82
    Strzelec honorowej bramki dla Olsztyna zostaje ukarany żółtą kartką za zupełnie niepotrzebny faul na połowie rywala.

80
    Jamróz wbiega za Kovala, który nie pokazał nic specjalnego w dzisiejszym meczu. Zostaje tylko 10 minut w tym spotkaniu!

78
    Gol dla Stomilu!

ROMAN MACZUŁENKO jednak wpisuje się na listę strzelców! Ładny gol zawodnika Stomila z ostrego kąta – czy to napędzi gości w końcówce spotkania?

75
    Koval jest kolejnym zawodnikiem z żółtą kartką! Sporo się tego zbiera.

74
    Jest kolejna okazja do zmiany w Arce. Dobrego dzisiaj Abbotta zmienia Szubert.

73
    Warcholak wpisuje się do notesu sędziego po niebezpiecznym faulu.

65
    Schodzi strzelec pierwszej bramki – Nalepa! W jego miejsce wpuszczony zostaje Michał Rzuchowski.

63
    Gol dla Arki!

Dobra akcja Renusza, który zagrywa do Wojowskiego. Ten wrzuca futbolówkę na 5. metr, gdzie znalazł się MARCUS DA SILVA zdobywając drugą bramkę tego meczu! 4:0 i szansa na pogrom!

56
    Najlepsza okazja Stomilu w tym spotkaniu! Kilka ładnych podań wymienili goście, a Roman Maczułenko zakończył wszystko technicznym strzałem! Zabrakło dosłownie centymetrów!

53
    Nalepa rozpędza się z futbolówką i oddaje bardzo mocny strzał z granicy szesnastki! Zbyt dużo siły w to uderzenie włożył Nalepa, ponieważ futbolówka poleciała nad bramkę Skiby! A mogło być 4:0!

48
    Dobra interwencja Miszczuka, który zgarnia dośrodkowanie. Ledwo pojawił się na boisku Głowacki, a już zgarnia kartkę za złośliwe zachowanie w stosunku do bramkarza.

46
    Po przerwie mamy od razu dwie zmiany w Stomilu! Łukasik wbiega za Skobę, a Piotr Głowacki zmienia Żwira.

26

Fenomenalne minuty Arki Gdynia! Niesamowicie zakotłowało się teraz w polu karnym Stomilu, MARCUS DA SILVA znalazł się w odpowiednim miejscu i skierował piłkę do siatki głową!

24

MICHAŁ RENUSZ podwyższa wynik, ale w jaki sposób! Pomocnik Arki zdobywa bramkę w stylu "stadiony świata" strzałem z dystansu! Piłka zmierza prosto w okienko bramki Skiby!

18

MICHAŁ NALEPA otwiera wynik dzisiejszego spotkania! Zawodnik Arki świetnie pokazał się w polu karnym rywali i dostał podanie od Abbotta! Pozostało tylko wpakować futbolówkę do siatki! Trzeci gol Nalepy w tym sezonie!