Celta Vigo – Rayo Vallecano 6:1 (koniec) | Getafe – Villarreal 1:1 (koniec) | RCD Espanyol – Bilbao 1:0 (koniec)
Sociedad – Deportivo 2:2 (koniec) | Córdoba – Elche 0:2 (koniec)
Getafe CF
1:1 (0:0)
Villarreal CF
Niedziela 12.04.2015, 12:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Hiszpańska LaLiga

Koniec spotkania! Getafe – po słabej pierwszej połowie i lepszej drugiej odsłonie – remisuje z Villarrealem 1:1. Goście kończyli ten mecz w dziesiątkę, po kontuzji której doznał Musacchio. Przyjezdni wciąż nie potrafią przełamać fatalnej passy meczów bez zwycięstwa! Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje! (13:49:46)

90+4

90+3
    Sekundy do końca... Na murawie dzieje się niewiele.

90+2
    Gospodarze mieli jeszcze rzut rożny, ale nie zamienili go na bramkę.

90+1
    Ten mecz potrwa jeszcze cztery minuty!

90
    Diawara zmienia Alvaro Vazqueza.

89
    Za chwilę dowiemy się ile doliczy sędzia Jose Teixeira. Było kilka przerw w grze...

88
    Szykuje się ostatnia zmiana w Getafe.

87
    Żółtą kartką ukarany Naldo. Już jednak wracamy do gry.

86
    Kolejna przerwa w grze. Tym razem ucierpiał jeden z gospodarzy. Już jednak gramy dalej.

85
    Kontra przyjezdnych! Wychodzili dwa na dwa, w polu karnym pada G. dos Santos, ale sędzia nie wskazuje na jedenasty metr.

84
    Gospodarze w ataku. Przed chwilą faul ofensywny Cherysheva.

83
    Jest Buendia za Diego Castro.

82
    Mało dzieje się teraz na murawie. Czyżby jedni i drudzy byli zadowoleni z tego wyniku?

81
    Czy trener Getafe wykorzysta swoje zmiany? Ma jeszcze możliwość dwóch korekt!

80
    Indywidualna akcja Cherysheva zakończona niecelnym uderzeniem. Szkoda, bo wyglądało to nieźle!

79
    Gramy dalej! Goście w dziesiątkę. Ciekawe co stało się Musacchio... Nie wyglądało to dobrze.

78
    Jaume Costa ukarany żółtą kartką... mimo, że to tylko rezerwowy!

Bartosz Biernacki

Gole: 64. Diego Castro – 52. Uche (kar.)

Kartki:   61. Rodriguez (GET), 87. Naldo (GET) – 27. Trigueros (VLR), 39. Bailly (VLR), 56. Rukavina (VLR), 65. Musacchio (VLR), 70. Santos (VLR), 78. Jaume Costa (VLR)

Getafe CF: Guaita – Carlos Vigaray, Alexis, Naldo, Roberto Lago – Lacen, Juan Rodriguez – Hinestroza (62' Pablo Sarabia), Diego Castro (83' Buendia), Pedro Leon – Alvaro Vazquez (90' Diawara).

Zmiany: Jonathan Lopez – Velazquez, Alex Felip, Buendia, Diawara, Pablo Sarabia, Alvaro Arroyo.

Villarreal CF: Sergio Asenjo – Mario Gaspar, Bailly (60' Musacchio), Chechu Dorado, Jokić – Rukavina, Pina, Trigueros, Moi Gomez (68' Cheryshev) – Uche (63' G. dos Santos), Gerard Moreno.

Zmiany: Juan Carlos – Jaume Costa, Musacchio, Cheryshev, J. dos Santos, G. dos Santos, Campbell.

Sędziowie: Jose Teixeira (sędzia główny) Cesar Garcia, Francisco Lamsfus (asystenci)