Celta Vigo – Rayo Vallecano 6:1 (koniec) | Getafe – Villarreal 1:1 (koniec) | RCD Espanyol – Bilbao 1:0 (koniec)
Sociedad – Deportivo 2:2 (koniec) | Córdoba – Elche 0:2 (koniec)
Cordoba CF
0:2 (0:1)
Elche CF
Niedziela 12.04.2015, 21:00 • Nuevo Arcángel, Córdoba • Hiszpańska LaLiga

Niewątpliwie druga połowa była ciekawsza niż pierwsza część gry. Kluczowym momentem była zmarnowana okazja przez Krhina, który w 65. minucie trafił po uderzeniu z główki w słupek. Zaraz potem poszła akcja bramkowa dla Elche. Gospodarzy zupełnie pogrążyła czerwona kartka, którą ukarany został na kilkanaście minut przed końcu meczu Borja Garcia.

Przemysław Tytoń zaprezentował się dzisiaj dobrze. Był pewnym punktem swojego zespołu i lepiej mógł zachować się tylko w jednej sytuacji.

Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (22:54:03)

90+4

90+3
    Ponownie próbuje Cartabia, który wrzucił piłkę z prawego skrzydła w pole karne rywali, ale nie było tam żadnego z zawodników Cordoby!

90+1
    Tymczasem Iñaki Bikandi doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry!

90+1
    Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi Victor Rodriguez, na boisku pojawia się Coro.

90
    Fatalnie uderzył teraz Fede Vico, który doszedł do piłki przed polem karnym rywali. Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

90
    Wyróżniającym się zawodnikiem jest Cartabia. Jego uderzenie jest jednak zablokowane. Mamy korner dla gospodarzy!

88
    Ambitnie atakują gospodarze. Zagotowało się teraz w szesnastce Elche. Nie udało się piłki wypiąstkować Tytoniowi, ale nie wykorzystali tego rywale.

86
    Piłka w siatce! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, jeden z zawodników zgrał futbolówkę głową i z najbliższej odległości Tytonia pokonał Luso! Znajdował się on jednak na wyraźnym ofsajdzie!

84
    Alvaro Gimenezowi udzielana jest pomoc medyczna, a tymczasem widzimy jak kibice opuszczają stadion. Fani nie wierzą już w to, że Cordoba może odwrócić losy meczu!

83
    Alvaro Gimenez i jeden z zawodników gospodarzy zderzyli się głowami. Na murawie leży teraz gracz Elche i potrzeba będzie pomoc medyczna.

81
    Zagotowało się w głowie Borja Garcii! Zawodnik gospodarzy wyraźnie popchnął Victora Rodrigueza, który prowokował rywala! Czerwona kartka, a dla zawodnika Elche żółta!

80
    Przedzierał się lewym skrzydłem Victor Rodriguez, ale wślizgiem zatrzymuje go Luso. Od rzutu z autu zacznie Elche.

79
    Przerwa w grze, ponieważ na boisku leży jeden z zawodników gospodarzy. Wydaje się jednak, że to nic poważnego.

79
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Elche, ale trochę zbyt głębokie. Bez żadnych problemów udanie interweniuje Przemysław Tytoń.

77
    Fatalnie zrobili to gospodarze. Piłka na prawe skrzydło do Luso, który nie zdołał dośrodkować, a także stracił futbolówkę na korzyść rywali.

75
    Niezła próba w wykonaniu Fidela. Zawodnik gospodarze nieźle zszedł z piłką do środka, ale uderzył tylko obok słupka.

74
    Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi Aaron Niguez, na boisku pojawia się Álvaro Giménez.