Cesena – Chievo 0:1 (koniec) | Atalanta – Sassuolo 2:1 (koniec) | Lazio – Empoli 4:0 (koniec)
Napoli – Fiorentina 3:0 (koniec) | Torino – AS Roma 1:1 (koniec) | Udinese – US Palermo 1:3 (koniec)
AC Milan – Sampdoria 1:1 (koniec)
Torino FC
1:1 (0:0)
AS Roma
Niedziela 12.04.2015, 15:00 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne piłkarskie emocje z lajfy.com! (16:56:25)
    Po mizernym początku widowisko rozkręciło się. O wyniku zdecydowały dwa zdobyte w krótkim czasie gole. Oba wzbudziły pewne kontrowersje, więc pewnie mecz będzie żywo komentowany w nadchodzących dniach w Italii.

90+4

90+3
    Ostatnie szanse w tym spotkaniu. Druga połowa przyniosła wyczekiwane emocje. Szala zwycięstwa pozostanie prawdopodobnie w stanie równowagi.

90+2
    Zmiennik, Farnerud kopnął ile sił w stopie zza pola karnego i pudło nie było wcale tak duże, by nie podnieść ciśnienia kibicom z Rzymu.

90+1
    Zablokowane płaskie dośrodkowanie Darmiana. Torino miało jeszcze korner, po którym blisko zdobycia arcyważnego gola był Gazzi.

90
    Doliczone 4 minuty.

88
    Drużyna ze stolicy Włoch w natarciu, ale wynik ustalony w 64. minucie ani drgnie. Tym razem Nainggolan szukał szczęścia uderzeniem z ponad 20 metrów.

86
    Astori podszedł wyżej, nabiegł na zbyt krótko wybitą z pola karnego Torino piłkę i huknął siła razy noga nieopodal spojenia słupka z poprzeczką!

84
    Ucan za Pjanicia, czyli autora gola w prestiżowym meczu AS Romy z Napoli.

84
    Florenzi podłączył się do ataku Romy i zapolował na swojego drugiego gola. Gdyby uderzenie z kilkunastu metrów było choć odrobinę lepsze, to piłka zatrzepotałaby niechybnie w siatce Padelliego!

82
    Jeszcze jedna roszada: Yanga-Mbiwa za Ibarbo.

79
    Ostatnia zmiana w Torino: Farnerud za Vivesa do środka pola.

79
    Ostry faul Gazziego i następna żółta kartka stała się faktem.

77
    Zmiany wpłynęły negatywnie na tempo widowiska. W ostatnich minutach bez czystych sytuacji podbramkowych, choć widać, że nieco aktywniejsza w poszukiwaniu zwycięskiego gola jest Roma.

76
    Zmiana u gości: Doumbia za De Rossiego, który wywalczył jedenastkę w drugiej połowie.
    Tu mogą Państwo ocenić, czy gol dla Torino powinien być uznany.