Lechia II – Bałtyk K. 1:0 (koniec) | Izolator – Biała Podlaska 4:0 (koniec) | Jarota – Nielba 2:1 (koniec)
Olimpia E. – KS Drwęca 1:0 (koniec)
Jarota Jarocin
2:1 (0:0)
Nielba Wągrowiec
Niedziela 12.04.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Jarocin • 3 Liga

Dziękujemy za Państwa uwagę. Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (17:01:04)

Nielba zagrała uważnie w defensywie, choć cały wysiłek gości został zmarnowany w ostatnich minutach meczu. Warto pochwalić Iskrzyńskiego za walkę.

Wszystko jednak można wybaczyć, jeśli mecz dostarcza emocji i wrażeń, a tych nie brakowało w ostatnich 10 minutach spotkaniach. Bramki dla Jaroty (obie strzelone głową) całkowicie zaskoczyły kibiców, którzy nerwowo odliczali minuty do końca.

Jarota wygrywa z Nielbą 2:1, ale jeszcze 10 minut przed końcem gospodarze przegrywali i nic nie wskazywało, że będą w stanie strzelić bramkę. Gospodarze i goście zagrali nudy i schematyczny mecz.

90+4

90+3
    Rzut wolny dla Nielby został źle wykonany. Przy piłce gracze Jaroty.

90+2
    W środku pola faulowany zawodnik Nielby, a dokładnie Leśniewski. Rzut wolny dla gości. Golkiper gości biegnie w pole karne Jaroty.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Chmielnicki (Nielba Wągrowiec).

90
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Końcówka spotkania ekscytująca. Zawodnicy w końcu grają w piłkę.

87
    Zmiana w drużynie Nielba Wągrowiec: z boiska schodzi Polak, na boisku pojawia się Krauz.

86
    Gol dla Jaroty!
    Bramkę zdobył PIOTR GARBAREK. Korner dla zawodników Jaroty. Piłka wrzucona w pole karne Nielby na piąty metr, a tam głową uderza Garbarek i mamy drugą bramkę dla gospodarzy.

85
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Grobelny, na boisku pojawia się Czabański.

84
    Zmiana w drużynie Nielba Wągrowiec: z boiska schodzi Małachowski, na boisku pojawia się Marchel.

82
    Bramkę zdobył BARTOSZ CIERNIEWSKI. Dośrodkowanie w pole karne Nielby. piłkę głową trącił Antkowiak, a ta trafiła obok Cierniewskiego, który z bliskiej odległości strzela głową do siatki.

82
    Zagranie ręką w środku pola jednego z zawodników Nielby. Rzut wolny dla Jaroty.

81
    Kibice zachęcają piłkarzy Jaroty do walki, ale z marnym skutkiem.

80
    10 minut do końca spotkania. Niewiele znaków na niebie wskazuje, że gospodarze są w stanie doprowadzić do wyrównania.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.