Peru – Paragwaj | 2:0 (koniec) | | | Chile – Argentyna | 0:0 (4:1 po rz. karnych) |
Niemcy – Anglia | 0:1 (po dogrywce) |
GKS K. – Miedź | 2:0 (koniec) | | | Wisła K. – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) | | | FC Opava – ROW Rybnik | 3:0 (koniec) |
Zawisza – Olimpia G. | 3:2 (koniec) | | | Korona – Karvina | 2:3 (koniec) | | | Ruch – Rozwój | 0:1 (koniec) |
Chojniczanka – Bytovia | 0:0 (koniec) | | | Lechia – Szachtar | 0:0 (15:14 po rz. karnych) | | | Górnik Ł. – Hapoel BS | 1:0 (koniec) |
Michalovce – Cracovia | 1:2 (koniec) | | | Zagłębie L. – Piast | 1:0 (koniec) | | | Górnik Z. – Larnaka | 3:1 (koniec) |
Lech P. – APOEL | 3:0 (koniec) | | | Warta – Pogoń | 0:3 (koniec) | | | Monaco – Hannover | 0:1 (koniec) |
finał
Zawisza Bydgoszcz
3:2
(0:2)
Olimpia Grudziądz
Komentarze niedostępne.
Gole:
55. Gajewski, 80. Gajewski, 88. Kona – 30. Cieśliński, 44. Kaczmarek
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Zawisza Bydgoszcz:
Sapela (78. Kowalski) – Smektała, Nawotczyński, Pietrasiak, Nykiel – Drygas, Mica – Kamiński, Alaverdashvili, Alvarinho (30. Łukowski) – Lewicki
II połowa: Sapela – Wieczorek, Wełnicki, Pietrasiak (80. Mazalon), Ciechanowski – Mica (80. Cywiński) , Drygas (80. Kona) – Gajewski, Łukowski, Kamiński (68. Żylski), Lewicki
Zmiany: Kowalski – Wieczorek, Kona, Cywiński, Żylski, Mazalon, Wełnicki, Gajewski, Ciechanowski, Łukowski
Trener:
Olimpia Grudziądz: Wróbel – Bielawski, Lewandowski, Piter-Bućko, Woźniak – Kłus, Żołądź – Kaczmarek, Cieśliński, Skurecki – Saito
II połowa: Fabiniak – Kolcz, Łabędzki, Zalepa, Banasiak – Urbański, Smoliński – Grischok, Trzepacz (Babul), Saito – Djousse
Zmiany:
Trener:
II połowa: Sapela – Wieczorek, Wełnicki, Pietrasiak (80. Mazalon), Ciechanowski – Mica (80. Cywiński) , Drygas (80. Kona) – Gajewski, Łukowski, Kamiński (68. Żylski), Lewicki
Zmiany: Kowalski – Wieczorek, Kona, Cywiński, Żylski, Mazalon, Wełnicki, Gajewski, Ciechanowski, Łukowski
Trener:
Olimpia Grudziądz: Wróbel – Bielawski, Lewandowski, Piter-Bućko, Woźniak – Kłus, Żołądź – Kaczmarek, Cieśliński, Skurecki – Saito
II połowa: Fabiniak – Kolcz, Łabędzki, Zalepa, Banasiak – Urbański, Smoliński – Grischok, Trzepacz (Babul), Saito – Djousse
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Łukasz
@Luk_Szczepinski