Ruch – Termalica | 4:1 (koniec) | | | Śląsk – Podbeskidzie | 1:1 (koniec) | | | Cracovia – Jagiellonia | 1:1 (koniec) |
Zagłębie S. – Arka | 4:2 (koniec) | | | Sandecja – Dolcan | 3:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Olimpia G. | 2:1 (koniec) |
Chrobry – GKS Bełchatów | 1:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Pogoń Sdl. | 0:2 (koniec) | | | GKS K. – MKS Kluczbork | 5:1 (koniec) |
Stomil – Rozwój | 2:1 (koniec) | | | Wigry – Bytovia | 2:2 (koniec) |
Okocimski – Legionovia | 0:1 (koniec) | | | Siarka T. – Raków | 0:3 (koniec) | | | Olimpia Z. – Puszcza | 0:0 (koniec) |
Wisła Pu. – Znicz | 1:3 (koniec) | | | Kotwica – ROW Rybnik | 3:1 (koniec) | | | Stal M. – Stal S. W. | 3:0 (koniec) |
GKS T. – Polonia B. | 2:1 (koniec) |
Man Utd – Newcastle | 0:0 (koniec) | | | Crystal Palace – Aston Villa | 2:1 (koniec) | | | West Ham – Bournemouth | 3:4 (koniec) |
Norwich – Stoke | 1:1 (koniec) | | | Sunderland – Swansea | 1:1 (koniec) | | | Leicester – Tottenham | 1:1 (koniec) |
Hellas Verona – AS Roma | 1:1 (koniec) | | | Lazio – Bologna | 2:1 (koniec) |
RCD Espanyol – Getafe | 1:0 (koniec) | | | Deportivo – Sociedad | 0:0 (koniec) | | | Atletico – Las Palmas | 1:0 (koniec) |
Rayo Vallecano – Valencia | 0:0 (koniec) |
Schalke 04 – Darmstadt | 1:1 (koniec) | | | Eintracht – Augsburg | 1:1 (koniec) | | | FC Koln – Wolfsburg | 1:1 (koniec) |
Hannover – Bayer | 0:1 (koniec) | | | Hoffenheim – Bayern | 1:2 (koniec) | | | Hamburg – Stuttgart | 3:2 (koniec) |
AZS Wałbrzych – GOSiRKi Piaseczno | 6:1 (koniec) | | | Medyk Konin – Sztorm Gdańsk | 0:0 (koniec) | | | KKP Bydgoszcz – Olimpia Sz. | 3:0 (koniec) |
Czarni Sosnowiec – Mitech Żywiec | 2:3 (koniec) | | | AZS Wrocław – AZS Biała Podlaska | 3:0 (koniec) |
Lyon – Rennes | 1:2 (koniec) | | | Toulouse – Monaco | 1:1 (koniec) | | | Nantes – Reims | 1:0 (koniec) |
GFC Ajaccio – Angers | 0:2 (koniec) | | | Nice – Caen | 2:1 (koniec) | | | Bastia – Guingamp | 3:0 (koniec) |
Bohemians – Příbram | 1:1 (koniec) | | | Jihlava – Slovacko | 1:2 (koniec) | | | Banik – Slavia | 1:3 (koniec) |
Rzepin – Gać | 1:0 (koniec) | | | Polkowice – Kąty Wrocławskie | 4:0 (koniec) |
Start W. – Ostrów Wlkp. | 2:1 (koniec) | | | Toruń – Jarota | 0:1 (koniec) | | | Lech II P. – Nielba | 4:1 (koniec) |
Resovia – Jarosław | 1:0 (koniec) | | | Karpaty K. – Tomasovia | 3:1 (koniec) |
Ursus – Broń | 0:1 (koniec) | | | Sokół – ŁKS | 2:0 (koniec) |
Rekord – Ruch Z. | 2:0 (koniec) | | | Czaniec – Jastrzębie | 0:1 (koniec) |
Lechia II – Gryf S. | 4:0 (koniec) | | | Bałtyk G. – Gwardia K. | 0:1 (koniec) |
Rodło – Powiśle | 2:1 (koniec) |
finał
Hannover 96
0:1
(0:1)
Bayer Leverkusen
89
|
Zmiana w drużynie Bayer 04 Leverkusen: z boiska schodzi Hakan Çalhanoğlu, na boisku pojawia się Kyriákos Papadópoulos.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Bayer 04 Leverkusen: z boiska schodzi Admir Mehmedi, na boisku pojawia się Robbie Kruse.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Manuel Schmiedebach, na boisku pojawia się Leon Andreasen.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Artur Sobiech, na boisku pojawia się .
|
|
62
|
Zmiana w drużynie Bayer 04 Leverkusen: z boiska schodzi Julian Brandt, na boisku pojawia się Karim Bellarabi.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Mevlüt Erdinç, na boisku pojawia się Allan Saint-Maximin.
|
Piotr Grabowski
Gole:
18. Çalhanoğlu
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Hannover 96:
Zieler – H. Sakai, Marcelo, Schulz (C), Sorg – Schmiedebach (71. Andreasen), Sané – Karaman, Benschop (67. Sobiech), Prib – Erdinç (60. Saint-Maximin).
Zmiany: Tschauner – Andreasen, Albornoz, Sobiech, Klaus, Saint-Maximin, Felipe.
Trener:
Bayer Leverkusen: Leno – Hilbert, Tah, Ramalho, Wendell – Kramer, Bender (C) – Brandt (62. Bellarabi), Çalhanoğlu (89. Papadópoulos), Mehmedi (75. Kruse) – Kießling.
Zmiany: Krešić – Papadópoulos, Boenisch, Ryu, Donati, Kruse, Bellarabi.
Trener:
Zmiany: Tschauner – Andreasen, Albornoz, Sobiech, Klaus, Saint-Maximin, Felipe.
Trener:
Bayer Leverkusen: Leno – Hilbert, Tah, Ramalho, Wendell – Kramer, Bender (C) – Brandt (62. Bellarabi), Çalhanoğlu (89. Papadópoulos), Mehmedi (75. Kruse) – Kießling.
Zmiany: Krešić – Papadópoulos, Boenisch, Ryu, Donati, Kruse, Bellarabi.
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Jarek Jurkiewicz
@JarekJurkiewicz