Termalica – Górnik Ł. | 1:1 (koniec) | | | Korona – Podbeskidzie | 0:0 (koniec) | | | Piast – Wisła K. | 1:0 (koniec) |
Rozwój – Zagłębie S. | 0:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Pogoń Sdl. | 0:0 (koniec) | | | Sandecja – MKS Kluczbork | 1:2 (koniec) |
Bytovia – GKS K. | 0:3 (koniec) | | | Chojniczanka – Zawisza | 0:2 (koniec) |
Stal S. W. – ROW Rybnik | 0:0 (koniec) | | | Raków – Znicz | 1:1 (koniec) | | | Błękitni – Puszcza | 2:1 (koniec) |
Legionovia – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Okocimski – Wisła Pu. | 0:1 (koniec) | | | Kotwica – Olimpia Z. | 0:0 (koniec) |
Crystal Palace – West Bromwich | 2:0 (koniec) | | | Norwich – Leicester | 1:2 (koniec) | | | Man City – Newcastle | 6:1 (koniec) |
Aston Villa – Stoke | 0:1 (koniec) | | | Bournemouth – Watford | 1:1 (koniec) | | | Sunderland – West Ham | 2:2 (koniec) |
Chelsea – Southampton | 1:3 (koniec) |
Carpi FC – Torino | 2:1 (koniec) | | | Chievo – Hellas Verona | 1:1 (koniec) |
Sevilla – FC Barcelona | 2:1 (koniec) | | | Granada – Deportivo | 1:1 (koniec) | | | RCD Espanyol – Gijón | 1:2 (koniec) |
Las Palmas – Eibar | 0:2 (koniec) | | | Malaga – Sociedad | 3:1 (koniec) |
Borussia M. – Wolfsburg | 2:0 (koniec) | | | Hannover – Werder | 1:0 (koniec) | | | Hertha – Hamburg | 3:0 (koniec) |
Hoffenheim – Stuttgart | 2:2 (koniec) | | | Ingolstadt – Eintracht | 2:0 (koniec) |
AZS Wałbrzych – KKP Bydgoszcz | 1:0 (koniec) | | | AZS Wrocław – Czarni Sosnowiec | 2:1 (koniec) |
Lyon – Reims | 1:0 (koniec) | | | Angers – Bastia | 1:0 (koniec) | | | Troyes – Guingamp | 0:1 (koniec) |
GFC Ajaccio – Toulouse | 2:2 (koniec) | | | Nice – Nantes | 2:2 (poz.) |
Mlada – Příbram | 4:0 (koniec) | | | Brno – Teplice | 0:4 (koniec) | | | Zlín – Jablonec | 2:2 (koniec) |
Skalica – Rużomberok | 0:1 (koniec) | | | Spartak T. – Spartak Myj. | 2:1 (koniec) | | | MSK Żilina – Zeleziarne | 1:3 (koniec) |
AS Trencin – Michalovce | 2:0 (koniec) |
Gać – Mostki | 1:3 (koniec) |
Sparta B. – Jarota | 0:0 (koniec) | | | Warta – Nielba | 3:1 (koniec) |
Resovia – Avia | 4:0 (koniec) |
ŁKS – Warta S. | 0:3 (koniec) |
LKS Bełk – BKS Stal | 0:0 (koniec) |
Gwardia K. – Gryf S. | 1:2 (koniec) |
Pogoń Lęb. – Rodło | 2:5 (koniec) |
finał
Okocimski Brzesko
0:1
(0:0)
Wisła Puławy
85
|
Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Szczotka, na boisku pojawia się Wiejak.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Gusocenko.
|
|
78
|
Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Janik, na boisku pojawia się Bryła.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Glushko, na boisku pojawia się Jaworśkyj.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Lisiecki, na boisku pojawia się Olszak.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Kurzywilk, na boisku pojawia się Baran.
|
|
59
|
Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Charzewski, na boisku pojawia się Kanarek.
|
Gole:
77. Olszak
Sędziowie: Jacek Lis
Widownia:
Kartki: 58. Kurzywilk (OKS), 66. Pyciak (OKS), 88. Bryła (OKS) – 23. Głaz (PUL), 37. Nowak (PUL), 75. Turzyniecki (PUL) 69. Pyciak (OKS)
Spudłowany karny!:
Okocimski Brzesko:
Kozioł – Pyciak, Jacek, Wawryka, Kasprzyk, Kurzywilk (63' Baran), Lewinski, Wojcieszyński, Janik (78' Bryła), Białkowski, Glushko (73' Jaworśkyj)
Zmiany: Sotnicki, Baran, Krówczyński, Bryła, Gałka, Ślęczka, Jaworśkyj
Trener:
Wisła Puławy: Penkovets – Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Lisiecki (67' Olszak), Sedlewski, Nowak (82' Gusocenko), Szczotka (85' Wiejak), Charzewski (59' Kanarek), Głaz, Niezgoda
Zmiany: Żuber, Gusocenko, Kanarek, Olszak, Słotwiński, Tetych, Wiejak
Trener:
Zmiany: Sotnicki, Baran, Krówczyński, Bryła, Gałka, Ślęczka, Jaworśkyj
Trener:
Wisła Puławy: Penkovets – Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Lisiecki (67' Olszak), Sedlewski, Nowak (82' Gusocenko), Szczotka (85' Wiejak), Charzewski (59' Kanarek), Głaz, Niezgoda
Zmiany: Żuber, Gusocenko, Kanarek, Olszak, Słotwiński, Tetych, Wiejak
Trener:
Sędziowie: Jacek Lis
Widownia:
Maciej Saran