Monaco – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Angers – Bordeaux 1:1 (koniec) | Olympique – GFC Ajaccio 1:1 (koniec)
PSG – Lyon 5:1 (koniec)
AS Monaco
1:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 13.12.2015, 14:00 • Stade Louis II • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 18

Druga połowa nas nie zachwyciła, ale przynajmniej mogliśmy zobaczyć gola! Monaco po trudnym meczu pokonuje Saint-Etienne 1-0. Bramkę z rzutu karnego zdobył Fabinho. Ważnym wydarzeniem dla gospodarzy była czerwona kartka dla zawodnika gości, która ułatwiła im zadanie. Monaco umacnia się w czołówce ligi. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! (15:52:43)

90+3

90+3
    Zmarnowana kontra przez Monaco! A była sytuacja 3 na 1! Poślizgnął się w kluczowym momencie Costa.

90+2
    Ostro potraktowany Pierre-Gabiel przez Toulalana. Żółta kartka!

90+1
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Tymczasem Carvaho fauluje w polu karnym rywala.

90
    Silva nabija Pajota. Jeszcze raz Monaco od narożnika boiska.

90
    Kolejny korner dla Monaco po interwencji Salla.

89
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Hélder Costa, na boisku pojawia się Bernardo Silva.

89
    Costa wbiega w pole karne! W ostatniej chwili powstrzymuje go Sall, tylko rzut rożny!

88
    Moutinho powalony przez Hamoumę.

87
    Maupay w pierwszym swoim kontakcie z piłką. Nie udało mu się przejść Carvalho.

86
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Nolan Roux, na boisku pojawia się Neal Maupay.
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Kévin Monnet-Paquet, na boisku pojawia się Benjamin Corgnet.

85
    Padł strzał na bramkę Nardiego, ale wcześniej arbiter odgwizdał faul na Moutinho.

85
    Bomba Polomata z ponad 30 metrów zablokowana! Kolejny korner!

84
    Rzut rożny dla Saint-Etienne po akcji Hamoumy.

83
    Ambitnie do ataku ruszyli goście. Czy są w stanie grając w osłabieniu, wyrównać stan meczu?
    82. FABINHO - 1:0

82
    Fabinho pewnie wykorzystuje jedenastkę! 1-0!
    81.

Wiktor Strzelczyk

Gole: 82. Fabinho (kar.)

Kartki:   21. R. Carvalho (ASM), 79. Fabinho (ASM), 90+2. Toulalan (ASM) – 25. Malcuit (SET), 29. Pajot (SET), 50. Bayal Sall (SET)   63. Malcuit (SET)

AS Monaco: Nardi – Fabinho, Wallace, R. Carvalho, Elderson Echiéjilé – Toulalan, Moutinho – Dirar (69. Boschilia), Lemar, Costa (89. B. Silva) – L. Traoré.
    Zmiany: Sy – Lottin, B. Silva, Bakayoko, Pasalić, El Shaarawy, Boschilia.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Malcuit, Perrin, Bayal Sall, Polomat – Lemoine, Pajot – Hamouma, Cohade (69. Pierre-Gabriel), Monnet-Paquet (86. Corgnet) – Roux (86. Maupay).
    Zmiany: Moulin – Pierre-Gabriel, Clément, Corgnet, Maupay, Bamba, Brison.

Sędziowie: Lesage – Denis, Mouysset -Palhies