Monaco – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Angers – Bordeaux 1:1 (koniec) | Olympique – GFC Ajaccio 1:1 (koniec)
PSG – Lyon 5:1 (koniec)
AS Monaco
1:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 13.12.2015, 14:00 • Stade Louis II • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 18

90+3
    Zmarnowana kontra przez Monaco! A była sytuacja 3 na 1! Poślizgnął się w kluczowym momencie Costa.

90+2
    Ostro potraktowany Pierre-Gabiel przez Toulalana. Żółta kartka!

89
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Hélder Costa, na boisku pojawia się Bernardo Silva.

89
    Costa wbiega w pole karne! W ostatniej chwili powstrzymuje go Sall, tylko rzut rożny!

86
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Nolan Roux, na boisku pojawia się Neal Maupay.
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Kévin Monnet-Paquet, na boisku pojawia się Benjamin Corgnet.
    82. FABINHO - 1:0

82
    Fabinho pewnie wykorzystuje jedenastkę! 1-0!
    81.

81
    Karny dla Monaco! Polomat zagrywa ręką we własnym polu karym!

80
    To była dobra akcja Monaco! Strzał Moutinho broni Ruffier!

79
    Fabinho przewinił na Hamoumie. Kartka!

78
    Znakomite prostopadłe podanie Lemara do Costy! Wychodzący z bramki Ruffier uprzedza skrzydowego Monaco.

69
    Renaud Cohade już poza boiskiem. W jego miejsce, w drużynie Sain-Etienne, Ronael Pierre-Gabriel.

63
    Malcuit wylatuje z boiska! Faulował Heldera Costę i otrzymał za to żółtą kartkę. To jest druga żółta kartka tego zawodnika, a w konsekwencji czerwona!

58
    Znów w roli głównej Lemar! Zdecydował się samodzielnie wykończyć akcję strzałem z woleja! Nie trafił w bramkę.

56
    Dobra wrzutka Hamoumy! Bliski gola Monnet-Paquet, którego "główka" minimalnie mija słupek!

50
    Żółta kartka dla Moustaphy Salla, który stąpnął na nogę Laciny Traore.

39
    Joao Moutinho zdecydował się na strzał z okolic 20 metra! Dobre uderzenie Portugalczyka! Spisał się między słupkami Ruffier! Tylko rzut rożny.

29
    Pajot z żółtą kartką! Niebezpieczne wejście wyprostowaną nogą w Lemara. Na szczęście piłkarz Monaco wraca do gry.

25
    Costa mija na skrzydle Malcuita, który musiał zakończył jego akcję faulem. Za to przewinieniem prawy obrońca Saint-Etienne obejrzał żołty kartonik.
    21. Żółta kartka

21
    Faul taktyczny Ricardo Carvalho. Żółta kartka dla stopera AS Monaco.

18
    Znakomita szansa na gola dla Monaco! To Costa stanął przed szansą zdobycia bramki! Jednak jej nie zdobywa! Broni Ruffier!

16
    Piękna akcja Saint-Etienne. Lemaine doskonale uruchamia na lewej flance Polomata, który wrzuca piłkę w szesnastkę rywala. Tam do piłki dopada Roux, którego strzał zostaje zablokowany przez Wallace'a!

13
    Piękna wrzutka Hamoumy w pole karne Nardiego! Nie trafił czysto w piłkę Monnet-Paquet i oddał bardzo niecelny strzał!

2
    Kontra zespołu gości! Monnet-Paquet posyła piłkę w pole karne i tylko interwencja Edersona spowodowała, że Nardi nie musiał interweniować. Korner!

Wiktor Strzelczyk

Gole: 82. Fabinho (kar.)

Kartki:   21. R. Carvalho (ASM), 79. Fabinho (ASM), 90+2. Toulalan (ASM) – 25. Malcuit (SET), 29. Pajot (SET), 50. Bayal Sall (SET)   63. Malcuit (SET)

AS Monaco: Nardi – Fabinho, Wallace, R. Carvalho, Elderson Echiéjilé – Toulalan, Moutinho – Dirar (69. Boschilia), Lemar, Costa (89. B. Silva) – L. Traoré.
    Zmiany: Sy – Lottin, B. Silva, Bakayoko, Pasalić, El Shaarawy, Boschilia.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Malcuit, Perrin, Bayal Sall, Polomat – Lemoine, Pajot – Hamouma, Cohade (69. Pierre-Gabriel), Monnet-Paquet (86. Corgnet) – Roux (86. Maupay).
    Zmiany: Moulin – Pierre-Gabriel, Clément, Corgnet, Maupay, Bamba, Brison.

Sędziowie: Lesage – Denis, Mouysset -Palhies