Lorient – Monaco 0:2 (koniec) | Caen – Olympique 1:3 (koniec) | Saint-Étienne – Lyon 1:0 (koniec)
SM Caen
1:3 (0:1)
Olympique Marsylia
Niedziela 17.01.2016, 17:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 21

Dziękuje za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszając jednocześnie na portal lajfy.com na resztę niedzielnych wydarzeń! (18:56:42)

Zasłużone zwycięstwo Olympique Marsylia nad Caen. Po pierwszej połowie w drugiej do ataku ruszyli gracze gospodarzy, jednak do goście podwyższyli w 59 minucie prowadzenie. Miejscowi zdobyli bramkę kontaktową w 68 minucie. Wynik spotkania na siedem minut przed końcem uderzeniem z woleja ustalił Sarr.

90+4

90+3
    Podanie Romao po ziemi na piąty metr do ustawionego Batshuayiego, lecz uprzedził go Ben Youssef, który przejął to podanie.

90+2
    Dwie minuty z trzech doliczonych właśnie upłynęły. Chyba wszyscy zawodnicy czekają już na końcowy gwizdek sędziego.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe trzy minuty.

89
    Zrobiło się przez moment groźnie pod bramką gospodarzy, jednak wszystko wyjaśnia Yahia dalekim wykopem piłki na połowę gości.

87
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. W miejsce Sarra na placu gry pojawia się Silva.

85
    Do końca spotkania pozostało niespełna pięć minut i trzy punkty chyba pomału mogą sobie przypisywać zawodnicy Olympique Marsylia.

84
    Było blisko czwartej bramki dla gości! Prostopadłe podanie otrzymał Dja Djedje, który znalazł się sam na sam, jednak nie był w stanie pokonać dobrze wychodzącego z bramki Vercoutre!
    83. Bouna SARR - 1:3

83
    Gol dla Marsylii!
    Doskonałe podanie na dziesiąty metr otrzymał BOUNA SARR, który z woleja przymierzył w prawą stronę bramki! Pomocnik gości w końcu może odetchnąć z ulgą, gdyż doczekał się bramki w tym spotkaniu!

82
    Zmiana w drużynie Olympique Marsylia: z boiska schodzi Georges-Kévin N'Koudou, na boisku pojawia się Alaixys Romao.
    Zmiana w drużynie Olympique Marsylia: z boiska schodzi Abdelaziz Barrada, na boisku pojawia się Rémy Cabella.

81
    Prostopadłe podanie otrzymuje Batshuayi, który wpada z futbolówką w pole karne, ale w pewnym momencie ta mu ucieka i potem niewiele był w stanie z nią zrobić.

80
    Wrzutka w pole karne i dobrze na przedpolu zachowuje się teraz Mandanda, który bez problemu chwyta górną piłkę.

79
    W tym momencie właśnie gospodarze przeszli na grę trójką obrońców co sprawia, że ryzykują, jednak kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

77
    Sarr jest dzisiaj żądny zdobycia bramki w tym spotkaniu i kolejne jego uderzenie na bramkę okazało się niecelne.

75
    Prawą flanką starał się przedzierać Feret, który minął jednego zawodnika, jednak zatrzymał się na drugim, który wykorzystał zbyt dalekie wysuniecie sobie piłki przez gracza gospodarzy.