Korona – Rozwój 3:1 (koniec) | Sankt Pauli – Lechia 1:0 (koniec)
Korona Kielce
3:1 (1:0)
Rozwój Katowice
Niedziela 17.01.2016, 12:00 • Kleszczów • Spotkania towarzyskie

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (13:43:09)

Kielecka Korona pokonała katowicki Rozwój 3:1. Przypomnijmy, że trafienia po stronie "Scyzorów" zapisali Zając, Aankour oraz Trytko. Gola honorowego po stronie pokonanych zainkasować zdołał Kozłowski. Spotkanie było całkiem emocjonujące, nie brakowało interesujących akcji.

90

88
    Przybyła spudłował z dziesięciu metrów.

81
    Przybyła zdecydował się na silne uderzenie z narożnika pola karnego. Piłka poszybowała tuż obok bramki. Następnie Sierpina dograł do Pawłowskiego, który strzelił minimalnie niecelnie!

73
    Warto odnotować, że w szeregach katowickiego Rozwoju debiutuje Kacper Tabiś, który urodził się w 2000 roku!

72
    Przybyła znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Rozwoju. Bardzo dobre zachowanie Raniowskiego, który zdołał wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

71
    Pawłowski sprytnie przedarł się w pole karne katowickiego zespołu, jednak za długo zwlekał z uderzeniem na bramkę Raniowskiego.

67
    Gol dla Korony!
    Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW TRYTKO, który wykorzystał doskonałą centrę Sierpiny i pokonał goalkeepera Rozwoju świetną główką.

64
    Gol dla Rozwoju!
    Strzelcem bramki FILIP KOZŁOWSKI.

61
    Kozłowski główkował prosto w objęcia bramkarza kieleckiej Korony.

60
    Strzelcem bramki NABIL AANKOUR, który wykorzystał dobre podanie Zająca i bez większego problemu pokonał Pawłowskiego.

47
    Zając uderzał z ostrego Kąta. Pawłowski zdołał sparować futbolówkę na rzut rożny.

47
    Czas na drugą połowę, doszło do kilku roszad w składach.

46

Całkiem ciekawe spotkanie. Do tej pory Rozwój miał lepsze okazje strzeleckie, jednak po prostym błędzie w defensywie katowiczanie przegrywają. Pora na krótką przerwę. Zostańcie z nami!

45

42
    Menzel wyśmienicie odegrał do Gałeckiego, który postanowił wbiec w pole karne. Dobrą interwencją w defensywie popisał się Kwiecień. Goście egzekwowali rzut rożny. Niecelnie główkował Żak.

Mateusz

Gole: 21. Zając, 60. Aankour, 67. Trytko – 64. Kozłowski

Korona Kielce: I połowa: Otczenaszenko – Rogala, Załęcki, Kwiecień, Grzelak, Marković, Mokrzycki, Zając, Pylypchuk, Trytko, Przybyła.

II połowa: Otczenaszenko – Markovic, Kwiecień, Grzelak, Sylwestrzak, Sierpina, Trafford, Fertovs, Zając, Aankour, Trytko.

Rozwój Katowice: Pawłowski – Raul Gonzalez, Kopczyk, Menzel, Winiarczyk – M. Gałecki, Jaroszek, Thompson – Nowak, Żak, Szymański oraz Król, Grolik, Barwiński, Kozłowski, Giesa, Czerkas, Kun, Raniowski, Tabiś.