Pogoń Sdl. – Zagłębie S. | 3:2 (koniec) | | | Stomil – Wigry | 2:2 (koniec) | | | Rozwój – Dolcan | 3:0 (poz.) |
Sandecja – Zawisza | 4:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Chrobry | 2:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Arka | 0:2 (koniec) |
Legionovia – Radomiak | 1:1 (koniec) | | | Gryf – Siarka T. | 2:0 (koniec) | | | Błękitni – Stal M. | 0:0 (koniec) |
Raków – Wisła Pu. | 2:1 (koniec) | | | Puszcza – Polonia B. | 3:0 (koniec) |
Ukraina U-19 – Polska U-19 | 0:0 (koniec) | | | Polska U-21 – Białoruś U-21 | 3:0 (koniec) |
KS Drwęca – Ursus | 0:0 (11:00) | | | Sokół – Legia II | 0:0 (16:00) | | | ŁKS – Jagiellonia II | 0:0 (16:00) |
Rosja – Litwa | 3:0 (koniec) | | | Polska – Finlandia | 5:0 (koniec) | | | Austria – Albania | 2:1 (koniec) |
Węgry – Chorwacja | 1:1 (koniec) | | | Niemcy – Anglia | 2:3 (koniec) |
Szwajcaria – Anglia | 1:1 (koniec) |
Mostki – Górnik W. | 0:2 (koniec) | | | Karnin – Karkonosze | 3:0 (koniec) | | | Polonia/Stal – Polkowice | 1:2 (koniec) |
Gać – Żmigród | 0:0 (koniec) | | | Gorzów Wlkp. – Śląsk II | 1:2 (koniec) |
Toruń – Nielba | 4:0 (koniec) | | | Start W. – Warta | 1:2 (koniec) | | | Polonia Śr. – Jarota | 1:0 (koniec) |
Pelikan Niechanowo – Ostrów Wlkp. | 2:0 (koniec) |
Izolator – Motor | 0:2 (koniec) | | | Jarosław – Resovia | 0:2 (koniec) | | | Tomasovia – Karpaty K. | 1:1 (koniec) |
Wólczanka – Avia | 0:0 (poz.) | | | Hetman – Orlęta | 1:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Lewart | 1:2 (koniec) |
Garbarnia – Cracovia II | 3:2 (koniec) | | | Sandomierz – Soła | 1:1 (koniec) | | | Wolania – Poprad M. | 3:2 (koniec) |
Unia T. – Korona II | 1:1 (koniec) | | | KSZO – Podhale N. Targ | 1:2 (koniec) | | | Nowa Huta – Wisła II | 1:6 (koniec) |
Oskar – ŁKS | 3:1 (koniec) | | | Sokół – Start O. | 5:0 (koniec) | | | Tomaszów Maz. – Pogoń Grodzisk Maz. | 3:3 (koniec) |
Jastrzębie – Czaniec | 1:1 (koniec) | | | Grunwald R.Ś. – Odra O. | 0:5 (koniec) | | | Pawłowice Śl. – LKS Bełk | 1:0 (koniec) |
Skra – Górnik II | 1:3 (koniec) | | | BKS Stal – Podbeskidzie II | 2:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Rekord | 0:0 (koniec) |
Vineta – Gwardia K. | 3:2 (koniec) |
Znicz – Legia | 0:4 (koniec) |
finał
MKS Kluczbork
0:2
(0:1)
Arka Gdynia
78
|
Żółtą kartką ukarany Ganowicz choć faul został odgwizdany na korzyść gospodarzy.
|
|
76
|
Żółta kartka dla Szwocha za faul na Madejskim.
|
|
62
|
Żółtą kartką ukarany Niziołek za faul na jednym z zawodników gości.
|
|
38
|
Żółtą kartką ukarany Brodziński, który w bardzo łatwy sposób dał ograć się Da Silvie i musiał ratować się faulem.
|
Gole:
3. Abbott, 64. Marcjanik
Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
Strzały celne: 1:6. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 3:2. Foule: 10:12.
Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom) – Adam Jakubczyk, Zbigniew Szymanek
Widownia:
Kartki: 38. Brodziński (KLU), 62. Niziołek (KLU), 78. Ganowicz (KLU) – 76. Szwoch (ARK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
Strzały celne: 1:6. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 3:2. Foule: 10:12.
MKS Kluczbork:
Pogorzelec – Orłowicz, Ganowicz (K), Brodziński, Uszalewski (46.Nitkiewicz) – Niziołek, Deja – Szewczyk, Swędrowski, Kuczak (46. Madejski) – Kowalczyk
Zmiany: Sarna – Gierak, Giel, Nitkiewicz, Kojder, Kasperkiewicz, Madejski
Trener:
Arka Gdynia: Jałocha – Socha, Sobieraj (K), Łukasiewicz, Da Silva – Szwoch (86. Siemaszko), Warcholak, Marcjanik, Kakoko (76. Nalepa), Formella – Abbott (79. Sangoy).
Zmiany: Miszczuk – Siemaszko, Nalepa, Sangoy, Yussuff, Bozok, Stolc
Trener:
Zmiany: Sarna – Gierak, Giel, Nitkiewicz, Kojder, Kasperkiewicz, Madejski
Trener:
Arka Gdynia: Jałocha – Socha, Sobieraj (K), Łukasiewicz, Da Silva – Szwoch (86. Siemaszko), Warcholak, Marcjanik, Kakoko (76. Nalepa), Formella – Abbott (79. Sangoy).
Zmiany: Miszczuk – Siemaszko, Nalepa, Sangoy, Yussuff, Bozok, Stolc
Trener:
Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom) – Adam Jakubczyk, Zbigniew Szymanek
Widownia:
Dawid Zywica
@dawidzywica