Pogoń Sdl. – Zagłębie S. | 3:2 (koniec) | | | Stomil – Wigry | 2:2 (koniec) | | | Rozwój – Dolcan | 3:0 (poz.) |
Sandecja – Zawisza | 4:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Chrobry | 2:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Arka | 0:2 (koniec) |
Legionovia – Radomiak | 1:1 (koniec) | | | Gryf – Siarka T. | 2:0 (koniec) | | | Błękitni – Stal M. | 0:0 (koniec) |
Raków – Wisła Pu. | 2:1 (koniec) | | | Puszcza – Polonia B. | 3:0 (koniec) |
Ukraina U-19 – Polska U-19 | 0:0 (koniec) | | | Polska U-21 – Białoruś U-21 | 3:0 (koniec) |
KS Drwęca – Ursus | 0:0 (11:00) | | | Sokół – Legia II | 0:0 (16:00) | | | ŁKS – Jagiellonia II | 0:0 (16:00) |
Rosja – Litwa | 3:0 (koniec) | | | Polska – Finlandia | 5:0 (koniec) | | | Austria – Albania | 2:1 (koniec) |
Węgry – Chorwacja | 1:1 (koniec) | | | Niemcy – Anglia | 2:3 (koniec) |
Szwajcaria – Anglia | 1:1 (koniec) |
Mostki – Górnik W. | 0:2 (koniec) | | | Karnin – Karkonosze | 3:0 (koniec) | | | Polonia/Stal – Polkowice | 1:2 (koniec) |
Gać – Żmigród | 0:0 (koniec) | | | Gorzów Wlkp. – Śląsk II | 1:2 (koniec) |
Toruń – Nielba | 4:0 (koniec) | | | Start W. – Warta | 1:2 (koniec) | | | Polonia Śr. – Jarota | 1:0 (koniec) |
Pelikan Niechanowo – Ostrów Wlkp. | 2:0 (koniec) |
Izolator – Motor | 0:2 (koniec) | | | Jarosław – Resovia | 0:2 (koniec) | | | Tomasovia – Karpaty K. | 1:1 (koniec) |
Wólczanka – Avia | 0:0 (poz.) | | | Hetman – Orlęta | 1:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Lewart | 1:2 (koniec) |
Garbarnia – Cracovia II | 3:2 (koniec) | | | Sandomierz – Soła | 1:1 (koniec) | | | Wolania – Poprad M. | 3:2 (koniec) |
Unia T. – Korona II | 1:1 (koniec) | | | KSZO – Podhale N. Targ | 1:2 (koniec) | | | Nowa Huta – Wisła II | 1:6 (koniec) |
Oskar – ŁKS | 3:1 (koniec) | | | Sokół – Start O. | 5:0 (koniec) | | | Tomaszów Maz. – Pogoń Grodzisk Maz. | 3:3 (koniec) |
Jastrzębie – Czaniec | 1:1 (koniec) | | | Grunwald R.Ś. – Odra O. | 0:5 (koniec) | | | Pawłowice Śl. – LKS Bełk | 1:0 (koniec) |
Skra – Górnik II | 1:3 (koniec) | | | BKS Stal – Podbeskidzie II | 2:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Rekord | 0:0 (koniec) |
Vineta – Gwardia K. | 3:2 (koniec) |
Znicz – Legia | 0:4 (koniec) |
finał
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
(1:0)
LKS Bełk
84
|
Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Robert Dadok, na boisku pojawia się Łukasz Polak.
|
|
83
|
Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Wojciech Rasek, na boisku pojawia się Patryk Duda.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Rafał Adamek, na boisku pojawia się Kamil Benauer.
|
|
70
|
Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Piotr Bysiec, na boisku pojawia się Piotr Glenc.
|
|
69
|
Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Łukasz Winkler, na boisku pojawia się Bartosz Semeniuk.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Tomasz Zyzak, na boisku pojawia się Szymon Ciuber.
|
|
62
|
Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Kamil Kaczmarczyk, na boisku pojawia się Piotr Groborz.
|
|
54
|
Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kamil Glenc, na boisku pojawia się Kamil Kucharski.
|
Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!
Gole:
7. Przybyła
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 45. Kostecki (PPS), 51. Przybyła (PPS), 60. Lalko (PPS) – 35. Kaczmarczyk (BLK), 60. Bysiec (BLK) 78. Kucharski (PPS)
Spudłowany karny!:
Pniówek Pawłowice Śląskie:
Podolak – Lalko, Przybyła, Glenc (64. Kucharski), Kostecki, Szczyrba, Adamek (75. Benauer), Dadok (84. Polak), Szary, Kukla, Zyzak (67. Ciuber).
Zmiany: Szelong – Oszek, Benauer, Kucharski, Polak, Ciuberek, Gałecki.
Trener:
LKS Bełk: Łobaczewski – Kaczmarczyk (62. Groborz), Wrana, Wybierek, Semeniuk – Rasek (83. Duda), Grzech, Dymowski, Winkler (69. Semeniuk) – Bysiec (70. Glenc), Olczak.
Zmiany: Semeniuk – Mazur, Stryczek, Naidyshak, Duda, Glenc, Groborz.
Trener:
Zmiany: Szelong – Oszek, Benauer, Kucharski, Polak, Ciuberek, Gałecki.
Trener:
LKS Bełk: Łobaczewski – Kaczmarczyk (62. Groborz), Wrana, Wybierek, Semeniuk – Rasek (83. Duda), Grzech, Dymowski, Winkler (69. Semeniuk) – Bysiec (70. Glenc), Olczak.
Zmiany: Semeniuk – Mazur, Stryczek, Naidyshak, Duda, Glenc, Groborz.
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Mateusz