Korona – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Podbeskidzie – Śląsk 1:2 (koniec) | Pogoń – Lech P. 1:0 (koniec)
Korona Kielce
1:1 (1:0)
Górnik Łęczna
Sobota 23.04.2016, 15:30 • Stadion Miejski, Kielce • PKO Ekstraklasa • Runda 33

90+1
    Jan Bednarek (Górnik Ł.) przerwał faulem dobrze zapowiadającą się akcje gospodarzy za co słusznie został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

77
    Diaw (Korona) został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem. Stoper Korony w następnym spotkaniu będzie musiał pauzować.

21
    Paweł Sasin (Górnik Ł.) został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem za przerwanie faulem dobrze zapowiadającej się akcji gospodarzy. To pierwsze indywidualne napomnienie w tym spotkaniu.
    Gole: 22. Cabrera – 78. Śpiączka (kar.)

Kartki:   77. Diaw (KRN) – 21. Sasin (LCZ), 90+1. Bednarek (LCZ)

Spudłowany karny!: 87. Cabrera (KRN), nietrafiony

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 10:5. Strzały niecelne: 11:5. Rzuty rożne: 9:7. Foule: 10:19.
    Korona Kielce: Trela – Rymaniak, Diaw, Dejmek, Sylwestrzak (C) – Pyłypczuk (67. Gabovs), Grzelak (80. Przybyła), Pawłowski (72. Cebula) – Jovanović, Fertovs – Cabrera.

Zmiany: Małkowski – Marković, Cebula, Zając, Gabovs, Przybyła, Sekulski.

Górnik Łęczna: Prusak – Sasin (86. Bielák), Božić, Pruchnik, Leândro – Bednarek, Nikitović (C) (65. Szmatiuk) – Bonin, Pitry, Piesio (67. Nowak) – Śpiączka.

Zmiany: Bartkus – Nowak, Bielák, Szmatiuk, Jakubik, Bogusławski, Szysz.

Sędziowie: Szymon Marciniak (asystenci: Listkiewicz, Lisowski)