Bayern – Hannover 3:1 (koniec) | Borussia D. – FC Koln 2:2 (koniec) | Bayer – Ingolstadt 3:2 (koniec)
Wolfsburg – Stuttgart 3:1 (koniec) | Augsburg – Hamburg 1:3 (koniec) | Werder – Eintracht 1:0 (koniec)
Hoffenheim – Schalke 04 1:4 (koniec) | Mainz – Hertha 0:0 (koniec) | Darmstadt – Borussia M. 0:2 (koniec)
Borussia Dortmund
2:2 (1:2)
1. FC Koln
Sobota 14.05.2016, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Niemiecka Bundesliga • Runda 34
    Końcowa tabela w Niemczech.

Przyjemne zawody kończą sezon 2015/16 niemieckiej Bundesligi!
    Borussia Dortmund remisuje 2:2 z FC Köln, lecz to spotkanie nie miało większego znaczenia jeśli chodzi o ligowe roszady.
    Borussia zdobywa wicemistrzostwo Niemiec i w przyszłym roku powalczy o najwyższe cele w Lidze Mistrzów! (17:38:44)
    Podział punktów na koniec sezonu!

90

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry i Borussia chce dziś po prostu wygrać! Kolejne zamieszanie w szesnastce Kolonii, ale obrońcy oddalają zagrożenie!

89
    Teraz to Mats Hummels mógł wyjaśnić sprawę wyniku w dzisiejszym spotkaniu! Uderzenie kapitana Borussii mija się jednak z bramką Kesslera! Brawami nagrodzony Niemiec.
    Coś pięknego.

87
    Niewiele już się dzieje na murawie. Trybuny świętują i to tam toczy się główna impreza. Na boisku jest po prostu niemrawo, chociaż trzeba się cieszyć z tych 4 goli.

86
    Zmiana w drużynie 1. FC Köln: z boiska schodzi Paweł Olkowski, na boisku pojawia się Yūya Ōsako.

85
    To nie jest mecz Aubameyanga, który ma problem z wpisaniem się na listę strzelców! Tym razem również zabrakło precyzji w finalizacji ataku Gabończyka!

84
    Borussia ma inicjatywę, stara się atakować, ale defensywa Kolonii wciąż gra bardzo konsekwentnie! Prawdopodobnie niedługo opuści boisko Olkowski.

83
    Zmiana w drużynie Borussia Dortmund: z boiska schodzi Julian Weigl, na boisku pojawia się Erik Durm.

81
    Ostatnie 10 minut spotkania przed nami! Trenerzy mają do wykorzystania jeszcze po jednej zmianie.

80
    Zmiana w drużynie 1. FC Köln: z boiska schodzi Leonardo Bittencourt, na boisku pojawia się Simon Zoller.

78
    Mamy chwilę przerwy, bowiem jeden z zawodników Kolonii trzyma się za nogę. Arbiter przerywa grę.

76
    Czas rozstrzygnąć wynik tego spotkania i wyłonić zwycięzcę! Chyba najbardziej sprawiedliwy byłby jednak remis. Borussia z wiatrem w żaglach po golu.
    75. Marco Reus (DOR) - 2:2

75
    Gol dla Borussii!

MARCO REUS podchodzi do rzutu wolnego i decyduje się na bezpośrednie uderzenie! Świetny strzał mija się z murem, a następnie zaskakuje bezradnego Kesslera! Mamy remis na Signal Iduna Park!

74
    Ramos faulowany zaraz przed polem karnym gości! To może być idealna okazja do wyrównania, dla któregoś z piłkarzy Borussii!