Sandecja – Stal M. 2:1 (koniec) | GKS T. – Warta 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Odra O. 0:1 (koniec)
GKS Bełchatów – ŁKS 3:1 (koniec) | Siarka T. – Korona 1:3 (koniec) | Chojniczanka – Lechia 2:1 (koniec)
Rozwój – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | Legionovia – Polonia W. 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Trzyniec 2:0 (koniec)
Zlín – Radomiak 4:1 (koniec) | Piast – Ołomuniec 2:1 (koniec) | Termalica – Wigry 2:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
2:1 (1:0)
Stal Mielec
Środa 06.07.2016, 11:00 • Stadion KS Biegoniczanka Nowy Sącz, Nowy Sącz • Spotkania towarzyskie

Stadion w Biegonicach nadal szczęśliwy dla piłkarzy Sandecji. Tym razem pokonali oni Stal Mielec, 2:1. Bramki w tym meczu zdobyli Maciej Korzym i Dawid Surma (Sandecja) oraz Krystian Grtinger (Stal). Kolejnym, sparingowym rywalem "Biało-czarnych" będzie Partizan Bardejov. Mecz już w najbliższą sobotę. (12:49:42)

90

88
    Więcławek zagrał długą piłkę w kierunku Janczyka. Dobrze przeczytał to Kozioł, który wyszedł i zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

86
    Gol dla Sandecji!

DAWID SURMA!! Doskonałe dośrodkowanie jednego z testowanych zawodników. W polu karnym Stali najlepiej odnalazł się Surma, który pokonał Kozioła! 2:1!

85
    Zawodnicy z Mielca dwukrotnie dośrodkowywali teraz w pole karne Sandecji. Pierwsze zagranie wybił Basista, a drugie Piter-Bućko.

80
    Gol dla Stali Mielec!

KRYSTIAN GETINGER!! Zawodnik Stali uderzył w środek bramki, a bramkarz Sandecji rzucił się w swój lewy róg. Piłka w siatce i mamy remis!

79
    Karny dla gości! Janik faulował jednego z rywali i sędzia bez wahania wskazał na "wapno"!

79
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Zawodnik testowany, na boisku pojawia się Zawodnik testowany.

77
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Kasprzak, na boisku pojawia się Więcławek.

76
    Danek kapitalnie minął rywala. Jak na tacy wyłożył piłkę Leszczakowi, ale ten w idealnej sytuacji nie trafił w światło bramki!

74
    Janczyk do Zawodnika Testowanego. Ten płasko dośrodkował w pole karne. Tam na piłkę czekał Piter-Bućko, ale zagranie było za mocne i były zawodnik Olimpii Grudziądz do niego nie doszedł.

73
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Smoleń, na boisku pojawia się Surma.

73
    Janczyk bardzo ładnie wychodził na czystą pozycję, ale Zawodnik Testowany źle zagrał i piłką przy nodze gracza z Mielca.

69
    Smoleń dośrodkował w pole karne. Tam na piłkę nabiegał Janczyk, ale dobrze uprzedził go Lech.

68
    Janik dośrodkował w pole karne. Za głęboko i piłka w rękach Kozioła.

62
    Janczyk! Doskonała okazja do zdobycia gola przez "Murzyna". Niestety w decydującym momencie zabrakło dokładności i piłka poleciała obok słupka!

60
    Smoleń jak dzieci ograł dwóch zawodników Stali. Wszedł w pole karne, ale jego zagranie w kierunku Janczyka zostało przecięte.

58
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Gałecki, na boisku pojawia się Kasprzak.

57
    Sandecja dobrze rozegrała wyrzut z autu. Dzięki temu w dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Janczyk. "Murzyn" jednak nie trafił w bramkę i rozpocznie Kozioł.

Marcin Rogowski

Gole: 35. Korzym, 86. Surma – 80. Getinger (kar.)

Sandecja Nowy Sącz:
    I połowa: Radliński – Danek, Szufryn, Piter-Bućko, Słaby – Małkowski, Kasprzak, Gałecki, Dudzic – Piszczek, Korzym

II połowa: A. Kozioł – Danek, Basista, Piter-Bućko, Janik, ZT (79' ZT), Gałecki (58' Kasprzak, 77' Więcławek), Szeliga, Leszczak, Smoleń (73' Surma), Janczyk

Trener: Radosław Mroczkowski

Stal Mielec:
    I połowa: M. Kozioł – Zalepa, Marciniec, Sobczak, Żubrowski, Cholewiak, Liberacki, Łętocha, Szczepański, Getinger, Bożek

II połowa: M. Kozioł – Marciniec, Liberacki, Szczepański, Getinger, Bożek, Oziębło, Lech, Prejs, Piechniak, Smolarczyk

Trener: Janusz Białek

Sędziowie: Krzysztof Budnik (Nowy Sącz)

Widownia: ok. 70