Sandecja – Stal M. 2:1 (koniec) | GKS T. – Warta 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Odra O. 0:1 (koniec)
GKS Bełchatów – ŁKS 3:1 (koniec) | Siarka T. – Korona 1:3 (koniec) | Chojniczanka – Lechia 2:1 (koniec)
Rozwój – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | Legionovia – Polonia W. 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Trzyniec 2:0 (koniec)
Zlín – Radomiak 4:1 (koniec) | Piast – Ołomuniec 2:1 (koniec) | Termalica – Wigry 2:1 (koniec)
Rozwój Katowice
0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec
Środa 06.07.2016, 17:00 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

Zagłębie Sosnowiec zwyciężyło w Wodzisławiu z Rozwojem Katowice. Delikatną optyczną udokumentował celnym strzałem na 1:0 Witkowski w 64. minucie. Dobry wynik sygnalizuje, że forma sosnowiczan rośnie. (18:48:04)

90

80
    Aktywny jest Dikof. Tym razem zmiennik w Zagłębiu Sosnowiec przymierzył w światło bramki, ale nie zdołał zaskoczyć golkipera Rozwoju Katowice.

70
    Dikof mógł podwoić przewagę Zagłębia Sosnowiec. Zabrakło precyzji i na 20 minut przed końcem sparingu Trójkolorowi prowadzą skromnie.

64
    Gol dla Zagłębia!
    Strzelcem bramki DAWID WITKOWSKI.

Zagłębie Sosnowiec wyszło na prowadzenie! Witkowski wybrał się w pole karne Rozwoju Katowice i sfinalizował dobrym strzałem głową dośrodkowanie Nowaka!

60
    Była dobra szansa dla sosnowiczan na zdobycie gola z rzutu wolnego. Mocno bita piłka przeleciała przez całe pole karne, a Soliński odprowadził ją wzrokiem poza boisko.

50
    Pierwsza połowa była bezbramkowa z delikatnym wskazaniem na występujące ligę wyżej Zagłębie Sosnowiec. U Trójkolorowych zaplanowano 10 zmian przed drugą częścią.

46

45

40
    Brakuje porozumienia w ostatnich atakach. Mniej dziwi to w przypadku Rozwoju Katowice, który testuje równocześnie 9 piłkarzy.

30
    30 minut sparingu minęło i bezbramkowo w pojedynku spadkowicza z I ligi z niedawnym półfinalistą Pucharu Polski.

20
    Dwie ofensywne szarże Fidziukiewicza. Dobrze zbudowany piłkarz Zagłębia Sosnowiec był jednym z odkryć rundy jesiennej na zapleczu Ekstraklasy. W sparingu z Rozwojem Katowice jeszcze gola nie zdobył.

10
    Dwie akcje z udziałem wysuniętego Maticia. Dotychczas napastnikowi Zagłębia Sosnowiec brakuje precyzji. Podobnie jak Dudkowi, który próbował przymierzyć do bramki z dystansu.