Sandecja – Stal M. 2:1 (koniec) | GKS T. – Warta 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Odra O. 0:1 (koniec)
GKS Bełchatów – ŁKS 3:1 (koniec) | Siarka T. – Korona 1:3 (koniec) | Chojniczanka – Lechia 2:1 (koniec)
Rozwój – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | Legionovia – Polonia W. 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Trzyniec 2:0 (koniec)
Zlín – Radomiak 4:1 (koniec) | Piast – Ołomuniec 2:1 (koniec) | Termalica – Wigry 2:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
1:1 (0:0)
Polonia Warszawa
Środa 06.07.2016, 17:00 • Komornica • Spotkania towarzyskie

Legionovia Legionowo zremisowała 1:1 z nowym II-ligowcem Polonią Warszawa. Beniaminek wyszedł na prowadzenie za sprawą Bartosza Wiśniewskiego, a wyrównał zawodnik testowany na 10 minut przed końcem sparingu. (19:00:40)

90

80
    Gol dla Legionovii!

Legionovia Legionowo zaatakowała po stracie gola i na 10 minut przed końcem sparingu zdążyła doprowadzić do remisu i chce iść za ciosem!

60
    Gol dla Polonii W.!
    Strzelcem bramki BARTOSZ WIŚNIEWSKI.

Wprowadzony na boisko po przerwie Wiśniewski zachował się bardzo dobrze w polu karnym i wyprowadził beniaminka II ligi na prowadzenie!

46

Bezbramkowe 45 minut w Komornicy. Polonia nie ustępuje swojemu nowemu ligowemu rywalowi z Legionowa.

45

30
    Bezbramkowe 30 minut. Rywalizację o zwycięstwo utrudnia obu drużynom z Mazowsza deszcz, ale starają się mimo warunków grać kombinacyjnie.