Sandecja – Stal M. 2:1 (koniec) | GKS T. – Warta 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Odra O. 0:1 (koniec)
GKS Bełchatów – ŁKS 3:1 (koniec) | Siarka T. – Korona 1:3 (koniec) | Chojniczanka – Lechia 2:1 (koniec)
Rozwój – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | Legionovia – Polonia W. 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Trzyniec 2:0 (koniec)
Zlín – Radomiak 4:1 (koniec) | Piast – Ołomuniec 2:1 (koniec) | Termalica – Wigry 2:1 (koniec)
GKS Bełchatów
3:1 (0:1)
ŁKS Łódź
Środa 06.07.2016, 16:00 • GIEKSA Arena, Bełchatów • Spotkania towarzyskie

Pewne i zasłużone zwycięstwo gospodarzy w pierwszym letnim sparingu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia pozostałych relacji na Lajfy.com! (17:40:04)

90

90
    Gol dla GKS-u!
    Błąd bramkarza ŁKS-u i MACIEJ ŁABĘDZKI pakuje piłkę do pustej bramki!

90
    Wybija atak rywali Marcin Grolik.

90
    Nadal w ataku GKS. Dośrodkowanie z prawego skrzydła wybijają z trudem łodzianie.

89
    Ręka jednego z graczy ŁKS-u i od rzutu wolnego GKS.

87
    Ryszka dobrze podaje na lewą stronę do Papikyana, ten oddaje do Macieja Łabędzkiego i napastnik GKS-u uderza z całej siły, ale piłkę po rykoszecie wyłapuje bramkarz ŁKS.

86
    GKS teraz spokojnie utrzymuje piłkę w obronie po to by dowieźć ten rezultat do końca.

85
    Dobrze daje się sfaulować Łabędzki dzięki czemu bełchatowianie zyskali cenne sekundy.

84
    Przycisnęli znów łodzianie i mało brakło, a Bruchajzer popełnił by błąd i podał do rywala.

82
    Wrzutka Pawła Zięby w pole karne i spokojnie golkiper ŁKS-u wyłapuje futbolówkę.

81
    Zatrzymuje rywala wślizgiem Flaszka, ale wciąż przy piłce ŁKS.

80
    Próba uderzenia z dystansu i piłka przelatuje daleko od bramki Kamila Bruchajzera.

79
    Przyciskają łodzianie, ale GKS jest dobrze zorganizowany w obronie.

78
    Uderzenie Agwana Papikyana sprzed pola karnego szybuje nad bramką ŁKS.

77
    Pewnie z "11" metrów w lewą stronę uderza PATRYK RACHWAŁ. Bramkarz ŁKS-u wyczuł intencję strzelającego, ale to uderzenie było zbyt mocne by golkiper z Łodzi miał szansę na skuteczną interwencję!

77
    Łabędzki uderza i ręką piłki w polu karnym dotyka jeden z graczy ŁKS-u. Mamy rzut karny dla GKS!

77
    Świetna okazja dla GKS-u! Środkiem wbiega Marcin Ryszka i podaje do Papikyana, którego uderzenie zostaje blokowane w ostatniej chwili.

Adam Ka

Gole: 58. Kondracki, 77. Rachwał (kar.), 90. Łabędzki – 36. Dynel

GKS Bełchatów: Bramki: 58. Kondracki, 77. Rachwał (kar.), 90. Łabędzki – 36. Dynel

GKS Bełchatów:

I tercja: Piotrowski – Paluszkiewicz, Michalski, Prytykovskyj, Szymorek (C) – Bociek, Niedzielski – Pałczyński, Kuczak, Ropiak – Nowak

II tercja: Niźnik – Turniak, Jadanowski, Magdziak, Szymorek (45. Michalak) – Kuban (C), Zgarda – Zięba, Kondracki, Kuczak – Przezak

III tercja: Bruchajzer – Pisarczuk, Grolik, Cverna, Michalak – Rachwał (C), Ryszka, Papikyan, Zięba – Flaszka, Łabędzki

ŁKS Łódź: Gajdemski – Gancarczyk, Stanisławski, Rozmus, Nowak, Stryjewski, Kimura, Łazarowicz, Dynel, Guzik, Pluta
    Zmiany: Kołba – Nowacki, Cichowlas, Pawlak, Golański, Pyrdoł, Kocot, Sarafiński, Nawrocki, Ślęzak, Pyciak