Sandecja – Stal M. 2:1 (koniec) | GKS T. – Warta 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Odra O. 0:1 (koniec)
GKS Bełchatów – ŁKS 3:1 (koniec) | Siarka T. – Korona 1:3 (koniec) | Chojniczanka – Lechia 2:1 (koniec)
Rozwój – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | Legionovia – Polonia W. 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Trzyniec 2:0 (koniec)
Zlín – Radomiak 4:1 (koniec) | Piast – Ołomuniec 2:1 (koniec) | Termalica – Wigry 2:1 (koniec)
GKS Bełchatów
3:1 (0:1)
ŁKS Łódź
Środa 06.07.2016, 16:00 • GIEKSA Arena, Bełchatów • Spotkania towarzyskie

90
    Gol dla GKS-u!
    Błąd bramkarza ŁKS-u i MACIEJ ŁABĘDZKI pakuje piłkę do pustej bramki!

77
    Pewnie z "11" metrów w lewą stronę uderza PATRYK RACHWAŁ. Bramkarz ŁKS-u wyczuł intencję strzelającego, ale to uderzenie było zbyt mocne by golkiper z Łodzi miał szansę na skuteczną interwencję!

77
    Łabędzki uderza i ręką piłki w polu karnym dotyka jeden z graczy ŁKS-u. Mamy rzut karny dla GKS!

60
    Koniec drugiej połowy tego spotkania towarzyskiego. Za chwilę ostatnie 30 minut.

58
    Wrzutka z prawego skrzydła Przezaka i do siatki głową trafia najniższy na boisku BARTŁOMIEJ KONDRACKI!

46
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Mateusz Szymorek, na boisku pojawia się Krzysztof Michalak.

38
    Mocne uderzenie i świetnie broni Daniel Niźnik!

36
    Gol dla ŁKS-u!
    Błąd Daniela Niźnika, który podaje do obrońcy ten zostaje wyprzedzony przez rywala dośrodkowuje w pole karne i ŁUKASZ DYNEL strzałem głową pokonuje bramkarza GKS!

30
    Mecz ten zostaje rozegrany w formacie 3 połowy po 30 minut, a więc przed momentem zakończyła się 1 połowa po której mamy bezbramkowy remis.

25
    Jakub Paluszkiewicz zalicza świetny rajd zakończony bardzo dobrym uderzeniem, ale jakimś cudem Gajdemski wybija piłkę na róg!

23
    Groźny strzał z dystansu i piłka mija o milimetry spojenie słupka z poprzeczką bramki Piotrowskiego!

19
    Kontrowersyjna decyzja sędziego. Gajdemski ewidentnie wyciął napastnika GKS-u, ale arbiter główny tego meczu wskazuje, ze bramkarz rozpocznie od 5. metra.

Adam Ka

Gole: 58. Kondracki, 77. Rachwał (kar.), 90. Łabędzki – 36. Dynel

GKS Bełchatów: Bramki: 58. Kondracki, 77. Rachwał (kar.), 90. Łabędzki – 36. Dynel

GKS Bełchatów:

I tercja: Piotrowski – Paluszkiewicz, Michalski, Prytykovskyj, Szymorek (C) – Bociek, Niedzielski – Pałczyński, Kuczak, Ropiak – Nowak

II tercja: Niźnik – Turniak, Jadanowski, Magdziak, Szymorek (45. Michalak) – Kuban (C), Zgarda – Zięba, Kondracki, Kuczak – Przezak

III tercja: Bruchajzer – Pisarczuk, Grolik, Cverna, Michalak – Rachwał (C), Ryszka, Papikyan, Zięba – Flaszka, Łabędzki

ŁKS Łódź: Gajdemski – Gancarczyk, Stanisławski, Rozmus, Nowak, Stryjewski, Kimura, Łazarowicz, Dynel, Guzik, Pluta
    Zmiany: Kołba – Nowacki, Cichowlas, Pawlak, Golański, Pyrdoł, Kocot, Sarafiński, Nawrocki, Ślęzak, Pyciak