Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)
Radomiak – Stal S. W. 4:0 (koniec)
GKS Jastrzębie
1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz
Sobota 16.07.2016, 17:30 • Stadion Miejski w Jastrzębiu-Zdroju • Fortuna Puchar Polski

Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszając na resztę dzisiejszych meczów pucharowych relacjonowanych na naszym portalu. (19:29:13)

Po wyrównanym spotkaniu jak przedstawiają poniższe statystyki więcej szczęścia mieli gospodarze, którzy wygrali po bramce z 84 minuty Aliego. GKS automatycznie awansuje do kolejnej fazy rozgrywek, która będzie losowana 10 sierpnia.

90+3
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Jadach, na boisku pojawia się Zajączkowski.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe trzy minuty.

88
    Próbował Smoliński sprzed pola karnego i Drazik ratuje swój zespół przed utratą cennego prowadzenia!

84
    Gol dla Jastrzębia!
    Strzelcem bramki FARID ALI świetnie odnalazł się w polu karnym gości i pokonał Wrąbla strzałem tuż przy słupku! W ogromnych kłopotach są teraz zawodnicy z Grudziądza.

82
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Jasiński, na boisku pojawia się Woźniak.

77
    Bliscy wyjścia na prowadzenie byli zawodnicy Olimpii, jednak strzał Ciechanowskieo zatrzymał się na poprzeczce!

76
    Musioł zgarnia żółtą kartkę, a przyjezdni będą mieli teraz szansę ze stałego fragmentu gry.

75
    Do końca spotkania pozostał regulaminowy kwadrans i jeśli nic się nie zmieni, to obejrzymy w Jastrzębiu dogrywkę, a może nawet konkurs rzutów karnych.

72
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Kopacz, na boisku pojawia się Szczęch.

65
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Klemenz.

62
    Oskar Trzepacz zostaje ukarany żółtą kartką.

60
    Pierwszy kwadrans drugiej połowy należał do gości, którzy zaczęli wreszcie grać na miarę przyzwoitym poziomie. Przed momentem po sporym zamieszaniu w polu karnym szansę na bramkę mieli zawodnicy z Olimpii!

57
    Żółtą kartkę otrzymuje Kaczmarek (Olimpia Grudziądz).

48
    Dobra próba wprowadzonego po przerwie Trzepacza i końcami palców ratuje swój zespół przed utratą bramki Drazik!