Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)
Radomiak – Stal S. W. 4:0 (koniec)
Miedź II Legnica
1:4 (1:2)
GKS Bełchatów
Sobota 16.07.2016, 18:00Fortuna Puchar Polski

Po dobrym początku legniczan przyszedł czas na gości, którzy z minuty na minutę się rozkręcali. Ostatecznie bełchatowianie wygrali wysoko bo 4:1 i to oni awansują do kolejnej rundy! (19:47:40)

90

90
    Gol dla GKS-u!
    Oj rozegrał nam się PAPIKYAN. Kolejne uderzenie tego zawodnika i już 4:1 dla bełchatowian!

80
    Tu już chyba pozamiatane! Indywidualna akcja PAPIKYANA, który podwyższa prowadzenie swojej drużyny!

78
    Zmiana w drużynie Miedź II Legnica: z boiska schodzi Wojciechowski, na boisku pojawia się Rusiecki.

77
    Zmiana w drużynie Miedź II Legnica: z boiska schodzi Myrta, na boisku pojawia się Poręba.

74
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Chodyga (Miedź II Legnica).

67
    Zmiana w drużynie Miedź II Legnica: z boiska schodzi L.Zieliński, na boisku pojawia się Matwiejko.

46

Jak na razie ciekawe spotkanie. Wynik tego spotkania otworzyli legniczanie, jednak to bełchatowianie prowadzą na przerwie!

45

44
    Ależ spotkanie! Kolejne uderzenie gospodarzy, jednak piłka po strzale Cieślika trafia w poprzeczkę!

39
    SZYMON ZGARDA decyduje się na uderzenie z dalekiego dystansu i trafia! Przyjezdni wychodzą na prowadzenie!

35
    Bełchatowianie tak łatwo nie odpuszczą! Rozegranie do MARCINA GROLIKA, a ten wyrównuje!

30
    Próba uderzenia z dystansu w wykonaniu Zatwarnickiego, jednak futbolówka przelatuje wysoko ponad bramką.

24
    Gol dla Miedzi!
    Kapitalne uderzenie z dystansu w wykonaniu ADRIANA WÓJCIKA i dzięki temu legniczanie prowadzą w tym spotkaniu!

19
    Groźnie tym razem pod bramką Muchy, jednak futbolówka przelatuje minimalnie obok bramki!