Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)
Radomiak – Stal S. W. 4:0 (koniec)
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:2 (0:0)
Stal Mielec
Sobota 16.07.2016, 17:00 • Stadion Miejski im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim • Fortuna Puchar Polski

Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszając na resztę dzisiejszych meczów pucharowych relacjonowanych na naszym portalu. (19:01:48)

Mimo przewagi gospodarzy widocznych poniżej statystykach, to Stal Mielec zagra w dalszej rundzie Pucharu Polski, a przeciwnikiem będzie Wisła Puławy.

Gol dla Stali Mielec!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI, który wykorzystuje sytuację sam na sam!

88
    Gospodarze mieli teraz rzut wolny z niebezpiecznej odległości, ale myli się zawodnik Lechii i od bramki grę wznowi Libera.

80
    Do końca spotkania pozostało mniej więcej dziesięć minut regulaminowego czasu gry i gospodarze muszą postawić wszystko na jedną kartę, jeśli chcą cokolwiek ugrać jeszcze w tym meczu.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje ? (Stal Mielec).
    Radość zawodników gości po zdobyciu bramki!

70
    W końcu mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Na prowadzenie Stal wyprowadza SZYMON SOBCZAK!

66
    Żółtą kartkę otrzymuje ? (Lechia Tomaszów Mazowiecki).

65
    Ponad godzina gry za nami i nadal mamy wynik bezbramkowy i jeśli po 90 minutach nadal będziemy mieli taki wynik obejrzymy dogrywkę.

56

50
    Nieco lepiej drugą połowę rozpoczęli zawodnicy z Mielca.

46
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Marciniec, na boisku pojawia się Lech.

46

Statystyki
    Posiadanie piłki: 61%-39%
    Celne strzały: 6-0
    Niecelne strzały:11-7
    Rzuty rożne: 7-2

Jak na razie w Tomaszowie Mazowieckim mamy bezbramkowy remis. Póki co nie widać różnicy klas pomiędzy obiema ekipami.