Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)
Radomiak – Stal S. W. 4:0 (koniec)
koniec po dogrywce
JKS 1909 Jarosław
2:3 (1:1)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 16.07.2016, 17:00Fortuna Puchar Polski

Koniec! Rybniczanie w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Co prawda gospodarze pokazali się z naprawdę dobrej strony i prowadzili aż do 91 minuty, jednak wtedy przyjezdni doprowadzili do wyrównania i dzięki temu byliśmy świadkami dogrywki, w której to goście okazali się lepsi! (19:32:42)

118
    Próba uderzenia z dystansu w wykonaniu Muszalika, jednak futbolówka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

117
    Żółtą kartkę otrzymuje Sobol (JKS Jarosław).

116
    JKS jeszcze próbuje. Tym razem centra z prawej strony w wykonaniu Ropa, ale po raz kolejny świetnie w defensywie goście.

115
    Jest próba uderzenia z dystansu w wykonaniu Gliniaka, jednak ten strzał nie należy do zbyt udanych i od bramki rozpocznie Kajzer.

114
    Nieco ponad 5 minut do końca. Rybniczanie skupili się już głównie na grze w defensywie.

112
    Świetne rozegranie rzutu wolnego. Rop podaje do Świecha, a ten decyduje się na uderzenie po ziemi, ale futbolówka minimalnie mija słupek bramki strzeżonej przez Kajzera.

111
    Hass faulowany wychodząc na pozycję w okolicach 25 metra i jest groźna sytuacja dla gospodarzy z rzutu wolnego!

109
    JKS próbuje za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania, jednak ROW jak na razie ma sporo szczęścia!

108
    Ależ szansa dla gospodarzy! Kacper Rop ponownie przed bramką, ale tym razem uderzając z okolic 11 metra trafia w słupek!

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

105
    Pierwsza dogrywka skończona.

105
    Jeszcze jedna próba Ropa z dystansu! Tym razem Kacper nieco lepiej przymierzył, jednak futbolówka przelatuje minimalnie nad poprzeczką bramki Kajzera!

103
    Jest jeszcze próba JKS-u! Hass decyduje się na uderzenie z dystansu, ale trafia wprost w jednego z rywali.

102
    Rybniczanie zdecydowanie lepiej spisują się w tej dogrywce. Spokojnie rozgrywają piłkę i są zdecydowanie groźniejsi.

99
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Błyskawiczna odpowiedź gości. Szybka kontra lewą stroną boiska i w końcu dośrodkowanie przed bramkę, gdzie dobrze ustawiony PAWEŁ JAROSZEWSKI wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

98
    Rop decyduje się na uderzenie z dystansu, jednak futbolówka minimalnie przelatuje obok bramki Kajzera.