Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)
Radomiak – Stal S. W. 4:0 (koniec)
koniec po dogrywce
ŁKS 1926 Łomża
2:3 (1:1)
GKS Tychy
Sobota 16.07.2016, 17:00 • Stadion Miejski w Łomży, ul. Zjazd 18 • Fortuna Puchar Polski

Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszając na resztę dzisiejszych meczów pucharowych relacjonowanych na naszym portalu. (19:37:02)

Tyszanie potrzebowali dodatkowych 30 minut, aby pokonać niższej notowaną ekipę z Łomży. Kolejnym rywalem w Pucharze Polski będzie Olimpia Zambrów.

120

118
    Żółtą kartkę otrzymuje Grzeszczyk (GKS Tychy).

113
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Błanik.

110
    Goście spokojnie rozgrywają pomiędzy sobą piłkę zmuszając rywali do biegania.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Przed nami ostatni kwadrans tego spotkania. Gospodarze muszą rzucić wszystkie siły do ataku, jeśli chcą jeszcze powalczyć w tym spotkaniu.

105
    Pierwsza dogrywka skończona.

101
    Gol dla GKS-u!
    ŁUKASZ GRZESZCZYK po raz drugi podszedł do futbolówki i pewnie wykorzystał "wapno"!

101
    Melao fauluje Varadiego otrzymuje drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną i dodatkowo przyjezdni będą mieli rzut karny!

100
    Obie drużyny mają już za sobą sto minut gry. Cały czas przeważają tyszanie, jednak ich nieskuteczność momentami prosi o pomstę do nieba.

96
    Ależ fenomenalną okazję miał Grzeszczyk! Z bliskiej odległości trafia w słupek!

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Wynik tego pojedynku nie został rozstrzygnięty w regulaminowych 90 minutach i będziemy potrzebowali dogrywki.

90
    Druga połowa skończona.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe pięć minut.

88
    Próbował indywidualnie teraz Mączyński i jego próba przelatuje centymetry nad poprzeczką!

Jarek Jurkiewicz

Gole: 17. Lemański, 57. Baranowski – 25. Mączyński, 52. Grzeszczyk (kar.), 101. Grzeszczyk (kar.)

Kartki:   36. Sadowski (LOM), 49. Melao (LOM), 56. Boczek (LOM) – 118. Grzeszczyk (GKT)   101. Melao (LOM)

ŁKS 1926 Łomża: Wienczatek – Baranowski, Rydzewski(10.Kacprzyk(82.Brzozowski)), Gałązka, Melao, Kamienowski, Korotkiewicz, Styś(64.Kimura), Olesiński, Lemański, Sadowski
    Zmiany: Chludziński – Drozdowski, Kacprzyk, Tarnowski, Kimura, Brzozowski, Wasiulewski

GKS Tychy: Igaz – Górkiewicz, Boczek, Tanżyna, Mańka – Kowalski(113.Błanik), Bukowiec, Hirskyi(75.Zganiacz), Grzeszczyk, Radzewicz(64.Varadi) – Mączyński
    Zmiany: Florek – Zganiacz, Grzybek, Szumilas, Błanik, Gancarczyk, Varadi

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)