Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)
Radomiak – Stal S. W. 4:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
0:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice
Sobota 16.07.2016, 18:00Fortuna Puchar Polski

Puszcza Niepołomice wygrywa z Garbarnią 1:0 i to ona zagra w kolejnej pucharowej rundzie z Wdą Świecie! Wynik meczu w 24. minucie ustalił Maciej Domański. (19:54:12)

90+4

90+4
    Z drugiej strony Siedlarz! Nad poprzeczką.

90+4
    Szybka akcja Kuligi, techniczne uderzenie Kuligi było niecelne.

90+2
    Odłożona żółta kartka dla Kalemby za faul na Żurku.

90+1
    Za Domańskiego Rafał Mikulec.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Faul przy linii bocznej, żółta kartka dla Gaudyna.

87
    Zepsuli rzut wolny gospodarze, po chwili zepsuli kontrę goście. Trzy minuty do końca regulaminowego czasu gry.

86
    Żółta kartka dla Uwakwe, kolejny rzut wolny dla Garbarni.

83
    Pierwsza zmiana w zespole Garbarni, Łukasz Pietras za Nowaka.

82
    Sojda płasko, przy słupku, ale po zewnętrznej jego stronie!

81
    Brzydki atak na nogi Ogara. Z rzutu wolnego mierzył Kalemba, ale trafił prosto w rękawice Sobieszczyka.