Błękitni – Polonia B. 1:0 (koniec) | Puszcza – Polonia W. 3:2 (koniec) | Kotwica – Stal S. W. 3:2 (koniec)
Olimpia Z. – Raków 0:1 (koniec) | Rozwój – Odra O. 0:5 (koniec) | Radomiak – Olimpia E. 2:1 (koniec)
Siarka T. – Warta 0:1 (koniec) | Legionovia – Gryf 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – GKS Bełchatów 1:0 (koniec)
Błękitni Stargard
1:0 (1:0)
Polonia Bytom
Sobota 06.05.2017, 16:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 29. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Przed nami 29. kolzejka II ligi. Do Stargardu przyjeżdża "czerwona latarnia" ligi, Polonia Bytom.

Gospodarze radzą sobie ostatnio ze zmiennym szczęściem. Błękitni w ostatnich pięciu meczach zdobyli siedem punktów. Po remisie i dwóch zwycięstwach z rzędu zespół ze Stargardu przegrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Po 28. kolejkach Błękitni zajmują siódme miejsce.

Polonia Bytom w dalszym ciągu jest na ostatnim miejscu w tabeli. Bytomianie po trzech kolejnych porażkach wreszcie zapunktowali. Polonia zremisowała u siebie w ostatniej kolejce z Rozwojem Katowice 1:1.

Faworytem tego meczu wydaje się być drużyna z północy. Wyjazd do Stargardu jest jednak kolejną szansą dla Polonii na przełamanie. Czy bytomianie ją wykorzystają?

Zapraszam na relację live z tego spotkania. Początek naszej relacji kilkanaście minut przed 16, bądźcie z nami!

Już za kilka chwil początek meczu. Postaramy się jak najszybciej podać wyjściowe jedenastki obu zespołów.

Błękitni Stargard: Wróbel – Baranowski, Wojtasiak, Lisowski, Brzęczek, Skórecki, Więcek, Pustelnik, Gutowski, Szymusik
    Rezerwowi: Ufnal, Karmański, Liśkiewicz, Czapługin, Inczewski, Wółka

Polonia Bytom: Perdijic – Chrabąszcz, Szal, Żmuda, Basista, Słodowy, Barbus, Lachowski, Włodyka, Zaręba, Kuzdra
    Rezerwowi: MIchalak, Janosik, Ceglarz, Skrzypiński, Musiolik.

1

3
    Gospodarze grają dziś w tradycyjnych, błękitnych strojach. Goście w kompletach koloru czarnego.

5
    Widowiskowa akcja miejscowej drużyny skrzydłem. Dośrodkowanie przed bramkę Perdjica pozostawiło jednak wiele do życzenia.

7
    Przerwa w grze. Ucierpiał w starciu z rywalem stoper gości.

9
    Składna akcja gości zakończona strzałem zza pola karnego. Pewnie chwyta piłkę Wróbel.

11
    Długo utrzymują się przy piłce przyjezdni. Błękitni ustawiają się wzdłuż linii środkowej.

13
    W dalszym ciągu Polonia dyktuje warunki gry. Dali się zepchnąć do defensywy gospodarze.

15
    Kwadrans gry za nami. Jak na razie obserwujemy wyrównane widowisko. Wydaję się jednak, że więcej z gry mają jednak goście.

18
    Mieliśmy chwilowe problemy techniczne. Na szczęście udało się jej rozwiązać.

21
    W dalszym ciągu mamy wynik remisowy. Gra toczy się głównie w środku boiska. Jak na razie żadna z drużyn nie zdołała stworzyć klarownej sytuacji bramkowej.

24
    Prostopadłe podanie w pole karne gości. Napastnik gospodarzy nie zdołał dojść do piłki i rozpocznie od bramki Perdijc.

27
    Bardzo niecelne uderzenie na bramkę Wróbla zza pola karnego. Piłka minęła bramkę miejscowej drużyny o kilka dobrych metrów.

29
    Corner dla Błękitnych. Niepewnie wyjście bramkarza gości, ale nie wykorzystali tego rywale.

31
    Lepszy okres gry zawodników ze Stargardu. Teraz to oni dłużej utrzymują się przy piłce zmuszając rywali do większego wysiłku.

33
    Rośnie przewaga gospodarzy. Od dobrych kilku minut gra toczy się na połowie drużyny z Bytomia.

37
    Niestety mamy kolejne problemy z relacją. Jak na razie utrzymuje się wynik bezbramkowy.

42
    Kontra gości zakończona celnym uderzeniem z okolicy 11. metra na bramkę Wróbla. Pewnie interweniuje jednak bramkarz gospodarzy.

44
    Kończy się powoli pierwsza odsłona. Błękitni swobodnie wymieniają podania na własnej połowie.

45+1
    Gol dla Błękitnych!
    Mamy bramkę dla gospodarzy! Dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienia GRZEGORZ SZYMUSIK! Błękitni wychodzą na prowadzenie!

45+1

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 1:0. Pierwsza połowa była jednak bardzo wyrównana. Żadna z drużyny nie stworzyła sobie zbyt wielu okazji na strzelenie bramki. Mam nadzieję, że zmieni się to po przerwie, zostańcie z nami!

46

48
    Zgodnie z przewidywaniami, bardzo agresywnie od początku drugiej połowy przyjezdni. Wysoko ustawieni jednak zawodnicy drużyny miejscowej.

51
    Gra coraz częściej przenosi się pod pole karne gospodarzy. Błękitni cofnięci do głębokiej defensywy.

54
    Dobra akcja prawą stroną bytomian. Dośrodkowanie przed bramkę Wróbla jednak bardzo niecelne.

58
    Przerwa w grze. Nie podnosi się z boiska jeden z zawodników przyjezdnych. Będzie potrzebna interwencja masażystów.

61
    Pierwsza korekta w składzie trenera gości. Musiolik zastępuje Żmudę.

63
    Jeszcze jedno wznowienie spod chorągiewki drużyny gospodarzy. Pewnie interweniuje na przedpolu Perdijic.

68
    Niestety ponownie mamy problemy techniczne. Za kilka minut problem powinien zostać rozwiązany.

72
    Rzut wolny dla gospodarzy z większej odległości. Dośrodkowanie w pole karne rywali, pewnie interweniuje Perdijic.

75
    Niecały kwadrans do końca spotkania. W dalszym ciągu utrzymuje się prowadzenie gospodarzy. Czy bytomianie zdołają doprowadzić do remisu?

77
    Efektowna akcja gości prawą stroną! Ta akcja zakończona jednak bardzo lekkim dośrodkowaniem w "szesnastkę" rywali, nie miał większych problemów Wróbel.

80
    Zmienił się obraz gry w tych ostatnich minutach. Oddali inicjatywę rywalom bytomianie.

83
    Coraz bliżej końca regulaminowego czasu gry. Obie drużyny nieco spuściły z tonu. Brakuje w ich poczynaniach pomysłu jak przedostać się pod bramkę przeciwnika.

86
    Kolejna zmiana w drużynie gości, Skrzypiński zastępuje Włodykę. Mamy również korektę w zestawieniu Błękitnych, za Brzęczka wprowadzony na plac gry Czapługin.

89
    Szukali drugiej bramki gospodarze. Uderzenie zza pola karnego na bramkę Perdjicy jednak bardzo niecelne. Rozpocznie grę goalkepper Polonii.

90+1
    Próbują jeszcze bytomianie. Liczne dośrodkowania przed bramkę Wróbla, ale dobrze spisuje się defensywa gospodarzy.

90+2

Gospodarze wygrywają 1:0! Druga połowa przyniosła nam o wiele więcej emocji. Jednak za wiele z tych emocji nie wynikło. Polonia Bytom nie zdołała jednak doprowadzić do wyrównania i wraca do Bytomia do bez punktu!

Dziękuję za uwagę, zapraszam na kolejne relacje w naszym portalu. (17:55:19)