Błękitni – Polonia B. 1:0 (koniec) | Puszcza – Polonia W. 3:2 (koniec) | Kotwica – Stal S. W. 3:2 (koniec)
Olimpia Z. – Raków 0:1 (koniec) | Rozwój – Odra O. 0:5 (koniec) | Radomiak – Olimpia E. 2:1 (koniec)
Siarka T. – Warta 0:1 (koniec) | Legionovia – Gryf 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – GKS Bełchatów 1:0 (koniec)
Błękitni Stargard
1:0 (1:0)
Polonia Bytom
Sobota 06.05.2017, 16:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 29. kolejka

Gospodarze wygrywają 1:0! Druga połowa przyniosła nam o wiele więcej emocji. Jednak za wiele z tych emocji nie wynikło. Polonia Bytom nie zdołała jednak doprowadzić do wyrównania i wraca do Bytomia do bez punktu!

86
    Kolejna zmiana w drużynie gości, Skrzypiński zastępuje Włodykę. Mamy również korektę w zestawieniu Błękitnych, za Brzęczka wprowadzony na plac gry Czapługin.

61
    Pierwsza korekta w składzie trenera gości. Musiolik zastępuje Żmudę.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 1:0. Pierwsza połowa była jednak bardzo wyrównana. Żadna z drużyny nie stworzyła sobie zbyt wielu okazji na strzelenie bramki. Mam nadzieję, że zmieni się to po przerwie, zostańcie z nami!

45+1
    Gol dla Błękitnych!
    Mamy bramkę dla gospodarzy! Dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienia GRZEGORZ SZYMUSIK! Błękitni wychodzą na prowadzenie!

Już za kilka chwil początek meczu. Postaramy się jak najszybciej podać wyjściowe jedenastki obu zespołów.