Portugalia – Cypr | 4:0 (koniec) |
Stal S. W. – Siarka T. | 1:0 (koniec) | | | ROW Rybnik – Radomiak | 1:1 (koniec) | | | Legionovia – Puszcza | 1:2 (koniec) |
Gryf – Rozwój | 0:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Błękitni | 0:2 (koniec) | | | Warta – Olimpia Z. | 2:2 (koniec) |
Olimpia E. – Kotwica | 1:1 (koniec) | | | Polonia W. – Raków | 1:2 (koniec) | | | Odra O. – Polonia B. | 3:0 (koniec) |
Juventus – Real Madryt | 1:4 (koniec) |
Legia II – ŁKS | 0:1 (koniec) | | | Mot. Lubawa – Ostróda | 1:2 (koniec) | | | Ursus – Ruch W. M. | 2:0 (koniec) |
ŁKS Łom. – Jagiellonia II | 2:2 (koniec) | | | Widzew – KS Drwęca | 0:1 (koniec) |
Pogoń II – Toruń | 0:2 (koniec) | | | Wda – Leśnik | 3:0 (koniec) | | | Lech II P. – Bałtyk G. | 3:1 (koniec) |
Chwaszczyno – Chemik B. | 3:1 (koniec) | | | Vineta – Polonia Śr. | 0:1 (koniec) | | | Przodkowo – Kleczew | 1:1 (koniec) |
KKS – Świt Skolwin | 1:1 (koniec) | | | Gwardia K. – Górnik K. | 2:1 (koniec) | | | Jarota – Pogoń Lęb. | 2:1 (koniec) |
Stal B. – Jastrzębie | 4:3 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – BKS Stal | 0:1 (koniec) | | | Pawłowice Śl. – Polkowice | 2:1 (koniec) |
Skra – Unia T. | 1:1 (koniec) | | | Górnik W. – Dzierżoniów | 0:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Śląsk II | 2:0 (koniec) |
Garbarnia – Karpaty K. | 2:0 (koniec) | | | Motor – Unia T. | 3:0 (koniec) | | | Jarosław – Trzebinia-Siersza | 1:2 (koniec) |
Stal Rz. – Podhale N. Targ | 3:0 (koniec) | | | Biała Podlaska – Avia | 0:0 (koniec) | | | Małogoszcz – KSZO | 0:0 (koniec) |
Soła – Resovia | 0:1 (koniec) |
Kąty Wrocławskie – Gać | 1:3 (koniec) | | | Karolina Jaworzyna – Piast Nowa Ruda | 4:2 (koniec) |
finał
Jarota Jarocin
2:1
(2:0)
Pogoń Lębork
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Dawid Borucki
Gole:
8. ANTKOWIAK, 40. SZEWCZYK – 52. Madziąg
Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń) – Marcin Sadowski, Łukasz Bania
Widownia:
Kartki: 45. Szewczyk (JRC), 45. Pawlak (JRC), 81. Molewski (JRC) – 57. Słowiński (PGL), 76. Pytlak (PGL)
Spudłowany karny!:
Jarota Jarocin:
1. D. Malina – 4. D. Piróg, 5. Ł. Rylukowski, 7. D. Pawlak (94' 22. D. Najduch), 8. K. Matuszak, 10. M. Molewski (95' 15. D. Krzyżaniak), 11. C. Nnamani (65' 16. J. Pacyński), 13. P. Skokowski, 17. P. Garbarek (c), 20. H. Antkowiak, 21. F. Szewczyk (86' 9. M. Dunaj)
Zmiany: 30. S. Kmiecik – 6. J. Czapliński, 9. M. Dunaj, 15. D. Krzyżaniak, 16. J. Pacyński, 19. D. Idzikowski, 22. D. Najduch
Trener:
Pogoń Lębork: 96. P. Labuda – 22. M. Wesserling, 6. W. Musała, 8. M. Szałek, 3. A. Kochanek (13' 21. M. Stankiewicz), 20. M. Szymański (72' 18. P. Pytlak), 19. M. Kajca (55' 17. F. Słowiński), 10. K. Balogun, 2. Ł. Kłos (78' 4. D. Wólkiewicz), 15. M. Wachowiak, 16. M. Madziąg
Zmiany: 1. M. Szlaga – 4. D. Wólkiewicz, 5. Ł. Janowicz, 14. M. Sadowski, 17. F. Słowiński, 18. P. Pytlak, 21. M. Stankiewicz
Trener:
Zmiany: 30. S. Kmiecik – 6. J. Czapliński, 9. M. Dunaj, 15. D. Krzyżaniak, 16. J. Pacyński, 19. D. Idzikowski, 22. D. Najduch
Trener:
Pogoń Lębork: 96. P. Labuda – 22. M. Wesserling, 6. W. Musała, 8. M. Szałek, 3. A. Kochanek (13' 21. M. Stankiewicz), 20. M. Szymański (72' 18. P. Pytlak), 19. M. Kajca (55' 17. F. Słowiński), 10. K. Balogun, 2. Ł. Kłos (78' 4. D. Wólkiewicz), 15. M. Wachowiak, 16. M. Madziąg
Zmiany: 1. M. Szlaga – 4. D. Wólkiewicz, 5. Ł. Janowicz, 14. M. Sadowski, 17. F. Słowiński, 18. P. Pytlak, 21. M. Stankiewicz
Trener:
Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń) – Marcin Sadowski, Łukasz Bania
Widownia:
Jarota Jarocin: 1. D. Malina – 4. D. Piróg, 5. Ł. Rylukowski, 7. D. Pawlak, 8. K. Matuszak, 10. M. Molewski, 11. C. Nnamani, 13. P. Skokowski, 17. P. Garbarek (c), 20. H. Antkowiak, 21. F. Szewczyk
Rezerwowi: 30. S. Kmiecik – 6. J. Czapliński, 9. M. Dunaj, 15. D. Krzyżaniak, 16. J. Pacyński, 19. D. Idzikowski, 22. D. Najduch
Pogoń Lębork: 96. P. Labuda – 22. M. Wesserling, 6. W. Musała, 8. M. Szałek, 3. A. Kochanek, 20. M. Szymański, 19. M. Kajca, 10. K. Balogun, 2. Ł. Kłos, 15. M. Wachowiak, 16. M. Madziąg
Rezerwowi: 1. M. Szlaga – 4. D. Wólkiewicz, 5. Ł. Janowicz, 14. M. Sadowski, 17. F. Słowiński, 18. P. Pytlak, 21. M. Stankiewicz
Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń) – Marcin Sadowski, Łukasz Bania.