Śląsk II – Motor 1:1 (koniec) | Garbarnia – Bytovia 2:2 (koniec) | Skra – Chojniczanka 1:0 (koniec)
Błękitni – Stal Rz. 0:5 (koniec) | Pogoń Sdl. – Lech II P. 4:2 (koniec) | Olimpia G. – GKS K. 1:3 (koniec)

Gol dla Stali Rzeszów!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa GRZEGORZ GONCERZ.

Doświadczony napastnik wziął na siebie odpowiedzialność za wykonanie rzutu karnego. Skuteczne uderzenie i w doliczonym czasie padła już piąta bramka dla bezkompromisowo lepszego zespołu!

76
    Strzelcem bramki BŁAŻEJ SZCZEPANEK.

Dla odmiany Błażej Szczepanek nie zdecydował się na podawanie, a sam sfinalizował swój atak. Zanosi się na pogrom w Stargardzie, ponieważ Stal Rzeszów prowadzi już 4:0. Efektowny rezultat i zasłużona w stu procentach wygrana gości!

61
    Strzelcem bramki DAMIAN MICHALIK.

Już chyba nie ma wątpliwości po trzecim trafieniu, że komplet punktów wyruszy w środę w drogę do Rzeszowa. Damian Michalik w pierwszej połowie nie wykorzystał swojej sytuacji podbramkowej, ale po przerwie już przymierzył po wrzutce Wojciecha Reimana z rzutu wolnego. 3:0 dla Stali. To nokaut.

58
    Strzelcem bramki WIKTOR KŁOS.

Rośnie przewaga Stali Rzeszów na stadionie w Stargardzie. Również po przerwie znalazła ona sposób na umieszczenie piłki w bramce Dominika Sasiaka. Z trafienia cieszy się Wiktor Kłos i przyjezdni są coraz bliżej trzeciego w sezonie zwycięstwa na wyjeździe.

25
    Strzelcem bramki KRYSTIAN PIECZARA.

Stalowcy na prowadzeniu w Stargardzie. Drużyna z Rzeszowa przeprowadziła składny atak i podsumowała go uderzeniem Krystiana Pieczary do bramki Dominika Sasiaka. Podanie do napastnika przyjezdnych wykonał z prawej strony boiska Błażej Szczepanek i to na jego konto można zapisać asystę.

Gole: 25. Pieczara, 58. Kłos, 61. Michalik, 76. Szczepanek, 90+2. Goncerz (kar.)

Kartki:   87. Kaczmarek (BSS), 90+3. Cywiński (BSS) – 23. Góra (STL), 48. Szczepanek (STL), 56. Pieczara (STL), 67. Sylwestrzak (STL)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 1:10. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 11:7. Spalone: 2:2. Foule: 16:24.
    Błękitni Stargard: Sasiak – Theus (46. Kaczmarek), Ostrowski, Kujawa, Sitkowski (60. Rajch), Krawczun (90. Bednarski), Polkowski (75. Klimek), Ryk (60. Starzycki), Cywiński, Bochnak, Brzeziański.

Zmiany: Rzepecki – Klimek, Sawczak, Bednarski, Grzeszczak, Starzycki, Konopski, Kaczmarek, Rajch.

Stal Rzeszów: Kaczorowski – Kostkowski, Sylwestrzak (80. Marczuk), Góra, Głowacki, Kłos, Reiman (80. Olejarka), Kotwica (68. Szeliga), Szczepanek, Michalik (68. Sławek), Pieczara (76. Goncerz).

Zmiany: Bieszczad – Sławek, Marczuk, Goncerz, Sadzawicki, Szeliga, Olejarka.

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)