Aston Villa – Hull 2:1 (koniec) | Tottenham – Liverpool 0:3 (koniec) | Leicester – Arsenal 1:1 (koniec)
Tottenham Hotspur
0:3 (0:1)
Liverpool F.C.
Niedziela 31.08.2014, 14:30 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League

89
    Alberto Moreno został napomniany żółtym kartonikiem za szarpnięcie rywala za koszulkę. Słuszna decyzja arbitra.

74
    Sterling ostro zaatakował Kaboul za co został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem!

37
    Dobra decyzja arbitra, który wrócił do faulu sprzed kilku minut, gdy Manquillo ostro zaatakował Rose'a! Zasłużona żółta kartka dla zawodnika Liverpoolu.

26
    Allen został ukarany żółtym kartonikiem za przerwanie faulem dobrze zapowiadającej się akcji gospodarzy.
    Gole: 8. Sterling, 49. Gerrard, 61. Moreno

Kartki:   26. Allen (LIV), 37. Manquillo (LIV), 74. Sterling (LIV), 89. Moreno (LIV)

Tottenham Hotspur: Lloris – Dier, Kaboul, Vertonghen, Rose (73. Davies) – Bentaleb (59. Dembele), Capoue – Chadli, Eriksen (59. Townsend), Lamela – Adebayor
    Zmiany: Friedel – Chiriches, Davies, Dembele, Holtby, Townsend, Kane

Liverpool F.C.: Mignolet – Moreno, Lovren, Sakho, Manquillo – Gerrard, Allen (62. Can), Henderson, Sterling (86. Enrique), Sturridge, Balotelli (62. Markovic)
    Zmiany: Jones – Enrique, Toure, Lambert, Coutinho, Can, Markovic

Sędziowie: Phil Dowd