Bytovia – Flota 1:1 (koniec) | Dolcan – Sandecja 2:2 (koniec) | Olimpia G. – Arka 0:3 (koniec)
Wigry – Chojniczanka 2:1 (koniec) | Chrobry – Widzew 3:2 (koniec) | GKS K. – GKS T. 2:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:1 (0:1)
Flota Świnoujście
Sobota 08.11.2014, 13:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Runda jesienna I ligi powoli zmierza ku końcowi. W Bytowie miejscowa Bytovia podejmie w 16. kolejce Flotę Świnoujście.

Beniaminek znajduje się w dolnej części tabeli i nad strefą barażową ma tylko dwa "oczka" przewagi. Podopieczni Pawła Janasa strzelają i tracą wiele bramek, dość powiedzieć, że w meczach domowych jedynie Olimpia Grudziądz może pochwalić się lepszą skutecznością.

Goście, choć mieli nie zagrać w I lidze, radzą sobie bardzo dobrze i bliżej im do czubka tabeli. Gracze Tomasza Kafarskiego na wyjazdach najczęściej remisują (5 z 8 meczów), choć mają problem ze skutecznością – zdobyli na obcych boiskach ledwie 6 bramek.

Będzie to pierwsze spotkanie o punkty w historii obu zespołów. Faworyta trudno wskazać – obie drużyny mają doświadczonych szkoleniowców, którzy powinni solidnie przygotować swoich piłkarzy na to spotkanie. Sędzią zawodów będdzie pan Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

Na relację z najważniejszych wydarzeń w meczu zapraszam wszystkich serdecznie od godziny 13:00 w sobotę na lajfy.com.

Składy wyjściowe:

Bytovia Bytów: Małkowski – Jakóbowski, Piątek, Juraszek, Kryszak, Jastrzembski, Mandrysz, Mąka, Wilczyński, Wróbel, Surdykowski

Flota Świnoujście: Brljak – Stasiak, Sołowiej, Cienciała, Reca, Niewiada, Kamiński, Brud, Grzelak, Nwaogu, Olszar

Sędziowie: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

1

10
    Spokojny początek meczu, obaj bramkarze póki co bez interwencji.

13
    Gol dla Floty!
    Bramkę zdobył SŁAWOMIR CIENCIAŁA. Wrzutka Grzelaka z rzutu wolnego i skuteczna główka obrońcy Floty.

19
    Żółtą kartkę otrzymuje Kamiński (Flota Świnoujście) za faul na rywalu.

22
    Żółtą kartkę otrzymuje Piątek (Bytovia Bytów) za przerwanie kontry Floty.

30
    Bytovia rzuciła się do odrabiania strat, ale zapału starczyło na kilka minut i mecz ponownie toczy się w środkowej strefie boiska.

32
    Reca zmarnował dobrą okazję uderzając nad porzeczką.

40
    Końcówka pierwszej połowy, w ostatnich minutach po jednej dobrej okazji z obu stron, ale czujnie między słupkami zachowali się bramkarze.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Wilczyński (Bytovia Bytów) za faul na Kamińskim.

45+1

Po przeciętnym widowisku do przerwy prowadzą wyżej notowani w tabeli goście.

46

46
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kryszak, na boisku pojawia się Hirsz.

50
    Podobnie jak w pierwszej połowie dość leniwe początkowe minuty.

53
    Żółtą kartkę otrzymuje Grzelak (Flota Świnoujście).

60
    Bytovia mocno naciska na przyjezdnych, ale Hirsz i Jastrzemsbski nie zdołali pokonać Brljaka.

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Olszar (Flota Świnoujście).

66
    Zmiana w drużynie Flota Świnoujście: z boiska schodzi Nwaogu, na boisku pojawia się Lisowski.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Brljak (Flota Świnoujście) za grę na czas.

70
    Trwa ogromny napór gospodarzy, prawdziwa "obrona Częstochowy" po stronie Floty.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Sołowiej (Flota Świnoujście).

80
    Brljak nadal nie do pokonania, tym razem broni dobry strzał głową Mandrysza.

82
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Pietroń.

83
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Jakóbowski, na boisku pojawia się Michalski.

84
    Zmiana w drużynie Flota Świnoujście: z boiska schodzi Cieciała, na boisku pojawia się Zalepa.

88
    Zalepa ratuje zespół wybijając piłkę z linii bramkowej.

89
    Zmiana w drużynie Flota Świnoujście: z boiska schodzi Olszar, na boisku pojawia się Retlewski.

90
    Gol dla Bytovii!
    Bramkę zdobył MICHAŁ PIETROŃ. Gospodarze wyrównują stan meczu po celnej główce rezerwowego!

90
    Jeszcze 4 minuty potrwa ten mecz!

90+4

Gospodarze walczyli do końca o dobry rezultat i zdobywają cenny punkt. Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com. (14:59:42)