Genoa – Cagliari 2:0 (koniec) | Parma – Juventus 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Inter 0:3 (koniec)
Hellas Verona
0:3 (0:1)
Inter Mediolan
Sobota 11.04.2015, 20:45 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A
    Statystyki meczu.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu gości, którzy od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowali wydarzenia na boisku i jeśli będą grać w ten sposób nadal nic nie stoi na przeszkodzie, aby mogli podwyższyć swoje mizerne, 10 miejsce w tabeli. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze pozostałe relacje! (22:38:19)

90+3
    MORAS - 0:3

90+2
    Gol dla Interu!
    VANGELIS MORAS dopełnia obrazu rozpaczy i kieruje piłkę do własnej bramki po centrze D'Ambrosio! To najbardziej efektowne zwycięstwo Interu od bardzo dawna!

90+1
    Trochę niedokładności w środku pola, ale dzięki dobrej technice piłkarze Interu opanowali sytuację i przeszli do ataku pozycyjnego.

90
    Gospodarze nie grają już tak ostrym pressingiem i chyba pogodzili się z przegraną. 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88
    Ostatnia zmiana w meczu: Felipe za Hernanesa.

85
    Zablokowane dośrodkowanie ze skrzydła gracza Interu, ale jest tylko aut dla gości.

84
    Inter wycofał się na swoją połowę i czeka, aby ukłuć gospodarzy jakąś kontrą, ale to oczywiste, że ten wynik już ich zadowala.

82
    Zmiana w drużynie Hellas Verona FC: z boiska schodzi Obbadi, na boisku pojawia się Valoti.

80
    Zmiana w drużynie Inter Mediolan: z boiska schodzi Medel, na boisku pojawia się Gnoukouri.
    Zmiana w drużynie Inter Mediolan: z boiska schodzi Palacio, na boisku pojawia się Kovavic.

77
    Handanovic wyczuł zamiary Luci Toniego i obronił jego uderzenie! Włoch zupełnie nie może wstrzelić się dzisiaj w bramkę, nawet przy strzale z 11 metrów widać było u niego brak dokładności, bo piłka była zawieszona na idealnej wysokości dla bramkarza!

77
    Rzut karny dla Hellas po faulu Vidićia!

76
    Żółta kartka dla Vidićia za faul w polu karnym!

76
    Javier Saviola zastępuje Gomeza.

75
    Kolejna celna wrzutka z rzutu wolnego i Toni był chyba najbliżej zdobycia bramki w tym meczu! Zrobił wszystko tak, jak powinien- uderzył mocno, po dalszym słupku, ale znów nie zabrakło szczęścia!

73
    Hallfredsson schodzi z boiska, a zastępuje go Greco. To pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy i dopiero pierwsza w tym meczu.

72
    D'Ambrosio zagrał ze skrzydła na dobieg do Palacio, ale słupek sprawił, że Argentyńczyk nie zdobył swojego drugiego gola w tym meczu!