Swansea – Everton 1:1 (koniec) | Southampton – Hull 2:0 (koniec) | Sunderland – Crystal Palace 1:4 (koniec)
Tottenham – Aston Villa 0:1 (koniec) | West Bromwich – Leicester 2:3 (koniec) | West Ham – Stoke 1:1 (koniec)
Burnley – Arsenal 0:1 (koniec)
Sunderland A.F.C.
1:4 (0:0)
Crystal Palace F.C.
Sobota 11.04.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League

Ostatni gwizdek sędziego! Alan Pardew i ekipa mogą świętować czwarte zwycięstwo z rzędu! Duży wpływ na to osiągnięcie miał Yannick Bolasie, który zdobył trzy bramki i dołożył asystę przy trafieniu Murraya! To tyle ze Stadium of Light! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje, tylko w Lajfy.com! (17:54:28)

90+3

90+2
    Dogranie piłki w pole karne, ta zostaje po chwili wybita, ale pod nogi van Aanholta, który bez zastanowienia huknął z woleja. Wysoko nad bramką.

90+1
    Gracze Sunderlandu chcą pójść za ciosem i trafić drugą bramkę, ale czy starczy im czasu na to?

90
    Sędzia postanowił doliczyć trzy dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.
    WICKHAM - 1:4

89
    Gol dla Sunderland!
    Drugi celny strzał na bramkę Speroniego i tym razem bramkarz Palace musiał skapitulować! Akcja lewą stroną boiska, dogranie van Aanholta na szósty metr, a tam nogę dołożył CONNOR WICKHAM! Bramka honorowa dla gospodarzy stała się faktem.

87
    Tak naprawdę cztery ataki Orłów wystarczyły do wywalczenia kompletu oczek z trudnego terenu, jakim jest Sunderland. Warto zauważyć, że w większości bramek duży wpływ na stratę bramek miało złe ustawienie defensywy.

85
    Gościom wyraźnie się nie śpieszy z konstruowaniem ataków. Taki wynik im wyraźnie wystarcza.

83
    Akcja szybko przeniosła się na drugą stronę boiska, tam z kolei Zaha wywalczył korner dla swojej drużyny.

81
    Jeden z nielicznych ataków Sunderlandu, słabo widoczny Defoe wywalczył stały fragment gry.

79
    Co ciekawe – Sunderland przez blisko osiemdziesiąt minut oddał tylko jeden celny strzał na bramkę rywala. Dla przykładu – zawodnicy gości mieli pięć celnych strzałów, z czego zdobyli cztery bramki.

77
    Niemalże pewne jest to, że jeśli Orły wygrają, a Stoke przegra, to Crystal Palace awansuje o jedną pozycję.

75
    Groźne dośrodkowanie w wykonaniu Zahy, Pantilimon tym razem pewnie.

74
    Sunderland od dobrych dwóch minut, ale z taką grą nie można myśleć o korzystnym rezultacie.

72
    Podanie wzdłuż pola karnego, jednak Speroni, który ma mało pracy, tym razem wykazał się spokojem.

71
    Od kilku minut z boiska wieje nudą. Niewiele dobrego można powiedzieć o grze obu drużyn, biorąc pod uwagę jedynie okres dziesięciu minut.

69
    Podwójna zmiana w ekipie Crystal Palace. Boisko opuścili McArthur i strzelec trzech bramek – Bolasie. W ich miejsce odpowiednio – Ledley i Sanogo.