GKS T. – Chojniczanka 3:3 (koniec) | Widzew – Termalica 2:1 (koniec) | Dolcan – Wigry 0:0 (koniec)
Miedź – Stomil 1:1 (koniec) | GKS K. – Bytovia 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec)
Arka – Flota 1:0 (koniec) | Chrobry – Zagłębie L. 0:0 (koniec)
Arka Gdynia
1:0 (0:0)
Flota Świnoujście
Sobota 11.04.2015, 17:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga

Arka wygrywa zasłużenie w tym meczu, w drugiej połowie niemal nie schodziła ona z połowy Floty ale zwycięską bramkę udało się strzelić dopiero w końcówce meczu. To wszystko ze stadionu Arki serdecznie dziękuje wszystkim śledzącym relację i zapraszam na kolejne tylko na Lajfy.com (19:22:46)

90+3

90+1
    Od wolnego Ława teraz trzeba poszanować piłkę.

90
    Trzy minuty dzielą Arkę od zwycięstwa w tym meczu.

90
    Mogło być po jeden strzał Korta minimalnie nie celny.

89
    Gol dla Arki!
    Krzysztof Sobieraj znalazł się w polu karnym i w końcu precyzyjnie zagrał na głowę ANTONIEGO ŁUKASIEWICZA a ten do pustej bramki trafia bez problemu.

88
    Będzie szansa, faulowany Karłowicz i dobra odległość do pokonania Sapeli. Kto strzela? Renusz aj było blisko Sapela ponad poprzeczkę przenosi piłkę.Korner

87
    Gra Floty ogranicza się już tylko do obrony. Arka z kolei wciąż atakuję ale brakuje ostatniego podania.

85
    Leży na boisku Daniel Brud a cenne minuty uciekają gospodarzom.

84
    Puścił sędzia akcję ale chyba już setne dośrodkowanie w pole Floty kończy się tak samo jak poprzednie.

83
    Najpierw Marcus wrzucał chwile potem Stolc dwukrotnie a bramki jak nie było tak nie ma.

82
    Kolejna kontrowersyjna decyzja sędziego w dość prostych sytuacjach myli się on dziś.

80
    Słabsza ta druga połowa Arka atakuję ale biję głową w mur cały czas. Łukasz Sapela pozostaę wciąż nie pokonany.

79
    Jedna z nielicznych akcji Floty Kocot do Korta i już starta..

78
    Płaski sygnalizowany strzał po ziemi Marcusa nie sprawił Sapeli żadnych problemów.

77
    Limit zmian w zespole Arki wykorzystany czas na efekty.

76
    Marcus za mocno teraz w zagrywa w pole, do piłki dopada Warcholak ale jego strzał wysoko ponad poprzeczką.

75
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Abbott, na boisku pojawia się Karłowicz.

74
    Nerwowy fragment gry mamy na boisku. Dużo dyskusji z sędzią a mało futbolu. 15 minut pozostało tego meczu.