Wisła Pu. – ROW Rybnik 4:2 (koniec) | Puszcza – Raków 0:2 (koniec) | Limanovia – Stal M. 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Siarka T. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Stal S. W. 1:3 (koniec) | Kotwica – Rozwój 1:2 (koniec)
Wisła Puławy
4:2 (3:0)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 11.04.2015, 15:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 2. Liga

Wisła Puławy wygrywa z Energetykiem ROW Rybnik 4:2. Dziękujemy za wspólne emocje! (16:53:14)

90+4

90+3
    Gol dla Energetyka!

Po raz drugi, ładnym uderzeniem popisuje się MARIUSZ MUSZALIK!

90+3
    Teraz rzut wolny dla gości w dość niebezpiecznej odległości.

90+3
    Energetyk bił aż trzy rzuty rożne, ale bez powodzenia.

90+2
    Teraz rzut rożny dla gości.

90
    Energetyk próbuje jeszcze zagrozić bramce Wisły w końcówce meczu, zobaczymy, czy uda się zdobyć drugiego gola.

88
    Strzał Glikiewicza pewnie zatrzymany przez Penkowca.

85
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Spratek.

84

Gol stadiony świata! MARIUSZ MUSZALIK zrywa pajęczynkę w bramce Penkowca! Gol honorowy dla gości z Rybnika!

83
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Szczotka, na boisku pojawia się Dobrowolski.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Muszalik (Energetyk ROW Rybnik).

77
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi K. Nowak, na boisku pojawia się Martuś.

76
    Wprowadzony pięć minut temu Glikiewicz ląduje w notesie sędziowskim za faul.

75
    Zdaje się, że szykowana jest trzecia zmiana w ekipie gospodarzy.

75
    Kwadrans do końca meczu. Energetyk nie ma pomysłu, by sforsować defensywę Wisły. Wisła też nieco "siadła" w ostatnich minutach.

72
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Litwiniuk.

71
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi G. Nowak, na boisku pojawia się Glikiewicz.

70
    Walka w środku pola, dużo niedokładności i przewinień. Losy meczu, choć do końca 20 minut, wydają się przesądzone.

Piotr

Gole: 15. Niezgoda, 27. Lisiecki, 43. Nowak, 47. Szczotka – 84. Muszalik, 90+3. Muszalik

Kartki:   24. Jary (ROW), 76. Glikiewicz (ROW), 81. Muszalik (ROW)

Wisła Puławy: Penkowec – Lisiecki, Fedoriv, Budzyński, Edwards, Charzewski (62' Sedlewski), Maksymiuk, Szczotka (83' Dobrowolski), Niezgoda, Machalski (72' Litwiniuk), K. Nowak (77' Martuś).
    Zmiany: Leszczyński, Sedlewski, Furga, Dobrowolski, Litwiniuk, Martuś, Pożak.

ROW 1964 Rybnik: Rybicki – Bedronka, G. Nowak (71' Glikiewicz), Krotofil, Muszalik, Siwek, Musiolik (85' Spratek), Jary, Wolniewicz, Gojny, Dudziński (46' Mandrysz)
    Zmiany: Kajzer, Bodzioch, Popiela, Mandrysz, Spratek, Glikiewicz, Janik.